DORLYDORLA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 9 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- DORLYDORLA S.R.L.
- CUI
- 50339616
- Nr. înmatriculare
- J2024003133125
- EUID
- ROONRC.J2024003133125
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- ABATORULUI, nr. 5, ap. 20, Imobil 1-Corp C2, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MORAR TEODORA GIANINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 46 din 75 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7430, județul Cluj, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 33.267 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 551%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.972 lei | 2.684 lei | 1 | 675 lei | 12.381 lei | -11.706 lei |
| 2024 | 7.826 lei | -14.590 lei | 1 | 6.464 lei | 21.138 lei | -14.390 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.972 lei
- Venituri totale
- 50.972 lei
- Cheltuieli totale
- 47.515 lei
- Profit brut
- 3.457 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 675 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 675 lei
- Datorii
- 12.381 lei
- Capitaluri
- -11.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.826 lei
- Venituri totale
- 7.826 lei
- Cheltuieli totale
- 22.338 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.512 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.590 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.464 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.464 lei
- Datorii
- 21.138 lei
- Capitaluri
- -14.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5812 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.3)
- 5813 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9011 · Activități de creație literară și compoziție muzicală (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (9 din 9)
- 5819 · Alte activități de editare (Rev.2, recodificat în 5819, până la 2 sept)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (Rev.2, recodificat în 5911, până la 2 sept)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (Rev.2, recodificat în 6391, până la 2 sept)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (Rev.2, recodificat în 7311, până la 2 sept)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (Rev.2, recodificat în 7320, până la 2 sept)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (Rev.2, recodificat în 7430, până la 2 sept)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (Rev.2, până la 2 sept)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (Rev.2, recodificat în 8559, până la 2 sept)
- 9003 · Activități de creație artistică (Rev.2, recodificat în 9011, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului