SANA ASIF ENTERPRISE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 27 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SANA ASIF ENTERPRISE S.R.L.
- CUI
- 42831412
- Nr. înmatriculare
- J2020003115233
- EUID
- ROONRC.J2020003115233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- VASILE ALECSANDRI, nr. 32C, Sat Pipera, tarla 4, parcela A121/1, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ASIF SANA E ZEHRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 64 din 209 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Ilfov, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 6.328 din 40.375 în tot județul, și locul 2.194 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.765.285 lei | -365.514 lei | 11 | 114.481 lei | 720.068 lei | -605.587 lei |
| 2024 | 1.333.501 lei | -317.278 lei | 10 | 271.554 lei | 511.627 lei | -240.073 lei |
| 2023 | 887.443 lei | 57.338 lei | 6 | 158.067 lei | 80.863 lei | 77.204 lei |
| 2022 | 277.282 lei | 20.860 lei | 1 | 62.000 lei | 42.134 lei | 19.866 lei |
| 2021 | 130.715 lei | 4.321 lei | 1 | 63.999 lei | 64.992 lei | -993 lei |
| 2020 | 36.293 lei | -5.514 lei | 1 | 58.564 lei | 63.878 lei | -5.314 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.765.285 lei
- Venituri totale
- 1.765.285 lei
- Cheltuieli totale
- 2.130.799 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 365.514 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 365.514 lei
- Active imobilizate
- 182.573 lei
- Active circulante
- -68.092 lei
- Stocuri
- 16.002 lei
- Creanțe
- 12.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- -96.962 lei
- Datorii
- 720.068 lei
- Capitaluri
- -605.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.333.501 lei
- Venituri totale
- 1.338.188 lei
- Cheltuieli totale
- 1.625.320 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 287.132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 317.278 lei
- Active imobilizate
- 216.858 lei
- Active circulante
- 54.696 lei
- Stocuri
- 6.508 lei
- Creanțe
- 4.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.150 lei
- Datorii
- 511.627 lei
- Capitaluri
- -240.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 887.443 lei
- Venituri totale
- 887.643 lei
- Cheltuieli totale
- 823.345 lei
- Profit brut
- 64.298 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.338 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 129.066 lei
- Active circulante
- 29.001 lei
- Stocuri
- 12.829 lei
- Creanțe
- 3.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.771 lei
- Datorii
- 80.863 lei
- Capitaluri
- 77.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului