EVERTOGETHER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, înmatriculată la 19 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EVERTOGETHER S.R.L.
- CUI
- 35253758
- Nr. înmatriculare
- J2023008567232
- EUID
- ROONRC.J2023008567232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- PIPERA, nr. 1/VI, et. parter, Hyperion Towers, cladirea 2, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 18.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- KIRMAN NOYAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Ilfov, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 382 din 40.494 în tot județul, și locul 110 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.256.818 lei | 4.343.513 lei | 197 | 16.943.234 lei | 11.232.272 lei | 4.693.863 lei |
| 2024 | 49.749.907 lei | 3.703.243 lei | 151 | 9.850.708 lei | 4.972.620 lei | 3.511.489 lei |
| 2023 | 39.476.622 lei | 1.582.361 lei | 135 | 4.837.441 lei | 5.110.632 lei | 1.873 lei |
| 2022 | 28.890.488 lei | 1.408.947 lei | 132 | 4.320.129 lei | 5.624.397 lei | -1.297.613 lei |
| 2021 | 20.155.679 lei | -369.354 lei | 119 | 2.636.464 lei | 5.305.582 lei | -2.667.183 lei |
| 2020 | 9.506.427 lei | -944.638 lei | 86 | 2.754.976 lei | 5.054.038 lei | -2.297.828 lei |
| 2019 | 19.018.135 lei | 1.758.072 lei | 97 | 3.700.994 lei | 5.072.149 lei | -1.353.191 lei |
| 2018 | 13.352.007 lei | -616.641 lei | 96 | 4.930.457 lei | 8.159.303 lei | -3.111.263 lei |
| 2017 | 8.379.961 lei | -1.997.942 lei | 102 | 4.825.378 lei | 7.320.733 lei | -2.494.722 lei |
| 2016 | 986.791 lei | -495.657 lei | 18 | 2.510.134 lei | 3.055.353 lei | -496.779 lei |
| 2015 | — | -1.522 lei | — | 438 lei | 1.750 lei | -1.312 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 66.256.818 lei
- Venituri totale
- 68.670.584 lei
- Cheltuieli totale
- 63.519.165 lei
- Profit brut
- 5.151.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.343.513 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.409.545 lei
- Active circulante
- 11.533.689 lei
- Stocuri
- 420.636 lei
- Creanțe
- 9.036.779 lei
- Casa și conturi la bănci
- 941.117 lei
- Datorii
- 11.232.272 lei
- Capitaluri
- 4.693.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 197
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 49.749.907 lei
- Venituri totale
- 51.019.717 lei
- Cheltuieli totale
- 46.642.974 lei
- Profit brut
- 4.376.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.703.243 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.657.564 lei
- Active circulante
- 5.193.144 lei
- Stocuri
- 280.800 lei
- Creanțe
- 3.727.829 lei
- Casa și conturi la bănci
- 561.569 lei
- Datorii
- 4.972.620 lei
- Capitaluri
- 3.511.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 151
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 39.476.622 lei
- Venituri totale
- 39.512.313 lei
- Cheltuieli totale
- 37.630.687 lei
- Profit brut
- 1.881.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.582.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.808.266 lei
- Active circulante
- 2.029.175 lei
- Stocuri
- 339.723 lei
- Creanțe
- 869.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 820.443 lei
- Datorii
- 5.110.632 lei
- Capitaluri
- 1.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 135
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1020 · Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 1031 · Prelucrarea și conservarea cartofilor (CAEN Rev.3)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1051 · Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN Rev.3)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1061 · Fabricarea produselor de morărit (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN Rev.3)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.3)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.3)
- 1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1107 · Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 78 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015