ROBOTECH LOGISTICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 1 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ROBOTECH LOGISTICS S.R.L.
- CUI
- 42334570
- Nr. înmatriculare
- J2022001389236
- EUID
- ROONRC.J2022001389236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- LIVEZILOR, nr. 19, bl. K, sc. 3, et. 1, ap. 22, CAMERA 8, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHIRILĂ RĂZVAN-MIRCEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4313, județul Ilfov, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 3.709 din 40.375 în tot județul, și locul 2.936 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 69%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.975.097 lei | 1.226.660 lei | 8 | 4.316.454 lei | 3.112.957 lei | 1.228.092 lei |
| 2024 | 2.352.856 lei | -180.236 lei | 9 | 2.323.063 lei | 2.011.581 lei | 340.256 lei |
| 2023 | 5.785.365 lei | 1.720.468 lei | 8 | 2.930.268 lei | 936.290 lei | 2.003.717 lei |
| 2022 | 4.475.842 lei | 2.019.501 lei | 5 | 2.506.089 lei | 486.665 lei | 2.021.574 lei |
| 2021 | 3.974.845 lei | 2.018.691 lei | 3 | 2.781.608 lei | 764.541 lei | 2.018.931 lei |
| 2020 | 107.365 lei | 76.688 lei | 1 | 80.332 lei | 3.444 lei | 76.888 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.975.097 lei
- Venituri totale
- 5.103.461 lei
- Cheltuieli totale
- 3.705.166 lei
- Profit brut
- 1.398.295 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.226.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.650.979 lei
- Active circulante
- 2.665.475 lei
- Stocuri
- 243.690 lei
- Creanțe
- 2.260.586 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.199 lei
- Datorii
- 3.112.957 lei
- Capitaluri
- 1.228.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.352.856 lei
- Venituri totale
- 3.867.185 lei
- Cheltuieli totale
- 4.047.421 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 180.236 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 180.236 lei
- Active imobilizate
- 2.011.314 lei
- Active circulante
- 311.749 lei
- Stocuri
- 13.523 lei
- Creanțe
- 189.483 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.743 lei
- Datorii
- 2.011.581 lei
- Capitaluri
- 340.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.785.365 lei
- Venituri totale
- 5.790.315 lei
- Cheltuieli totale
- 3.979.310 lei
- Profit brut
- 1.811.005 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.720.468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 656.286 lei
- Active circulante
- 2.273.982 lei
- Stocuri
- 31.069 lei
- Creanțe
- 1.939.728 lei
- Casa și conturi la bănci
- 303.185 lei
- Datorii
- 936.290 lei
- Capitaluri
- 2.003.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 106 mii lei
- o atribuire, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 2,5 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUNICIPIUL VASLUIo atribuire · cel mult 2,5 mil. lei
- INTRETINERE DRUMURI HARGHITAo atribuire · cel mult 106 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Inchiriere utilaj executie piloti forati tip CFA cu deservent
106.261,12 lei · INTRETINERE DRUMURI HARGHITA · CPV 43130000-3 Echipament de foraj (Rev.2)
- Contract nr. 50646
Lucrari de stabilizare a solului (Rev.2)
2.486.082 lei · MUNICIPIUL VASLUI · CPV 45111230-9 · Licitatie deschisa
Clasamentul contractelor publice din Ilfov →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 23 februarie 2026 și 15 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA