GEODRILLING LABORATORY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Jilava, Comuna Jilava, înmatriculată la 13 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GEODRILLING LABORATORY S.R.L.
- CUI
- 30559102
- Nr. înmatriculare
- J23/2443/2022
- EUID
- ROONRC.J23/2443/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- Piersicilor, nr. 118, Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov
- Localitate
- Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov
- Cod poștal
- 77120
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 25 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHELU MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4313, județul Ilfov, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 17.517 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330.900 lei | 205.401 lei | 2 | 996.712 lei | 52.755 lei | 943.957 lei |
| 2024 | 292.585 lei | 181.574 lei | 2 | 933.401 lei | 111.715 lei | 738.556 lei |
| 2023 | 368.299 lei | 251.152 lei | 2 | 891.347 lei | 38.474 lei | 682.107 lei |
| 2022 | 323.778 lei | 270.926 lei | 1 | 796.239 lei | 62.802 lei | 474.455 lei |
| 2021 | 207.649 lei | 149.525 lei | 1 | 734.033 lei | 63.105 lei | 316.169 lei |
| 2020 | 183.144 lei | 149.396 lei | 1 | 908.582 lei | 149.906 lei | 306.644 lei |
| 2019 | 86.775 lei | 34.456 lei | 3 | 860.171 lei | 139.881 lei | 157.248 lei |
| 2018 | 70.610 lei | 135.282 lei | 4 | 1.049.593 lei | 180.672 lei | 191.392 lei |
| 2017 | 49.572 lei | 14.862 lei | 2 | 554.353 lei | 498.334 lei | 56.019 lei |
| 2016 | 54.533 lei | 20.055 lei | 2 | 154.535 lei | 113.613 lei | 41.157 lei |
| 2015 | 38.100 lei | 8.896 lei | 1 | 27.106 lei | 6.005 lei | 21.101 lei |
| 2014 | 20.351 lei | 11.615 lei | 1 | 17.568 lei | 5.363 lei | 12.205 lei |
| 2013 | 7.980 lei | 265 lei | 1 | 2.931 lei | 2.341 lei | 590 lei |
| 2012 | 4.000 lei | 126 lei | 1 | 1.777 lei | 1.451 lei | 326 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.900 lei
- Venituri totale
- 417.803 lei
- Cheltuieli totale
- 208.065 lei
- Profit brut
- 209.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 781.046 lei
- Active circulante
- 215.666 lei
- Stocuri
- 10.659 lei
- Creanțe
- 43.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.273 lei
- Datorii
- 52.755 lei
- Capitaluri
- 943.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.585 lei
- Venituri totale
- 382.030 lei
- Cheltuieli totale
- 197.954 lei
- Profit brut
- 184.076 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 826.608 lei
- Active circulante
- 106.793 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.915 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.878 lei
- Datorii
- 111.715 lei
- Capitaluri
- 738.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 368.299 lei
- Venituri totale
- 458.215 lei
- Cheltuieli totale
- 203.919 lei
- Profit brut
- 254.296 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 251.152 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 644.235 lei
- Active circulante
- 247.112 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.769 lei
- Casa și conturi la bănci
- 206.343 lei
- Datorii
- 38.474 lei
- Capitaluri
- 682.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 323.778 lei
- Venituri totale
- 421.649 lei
- Cheltuieli totale
- 147.972 lei
- Profit brut
- 273.677 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 270.926 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 742.549 lei
- Active circulante
- 53.690 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.274 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.416 lei
- Datorii
- 62.802 lei
- Capitaluri
- 474.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.649 lei
- Venituri totale
- 304.922 lei
- Cheltuieli totale
- 153.363 lei
- Profit brut
- 151.559 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.525 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 536.137 lei
- Active circulante
- 197.896 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.723 lei
- Datorii
- 63.105 lei
- Capitaluri
- 316.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.144 lei
- Venituri totale
- 294.154 lei
- Cheltuieli totale
- 140.050 lei
- Profit brut
- 154.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.396 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 636.886 lei
- Active circulante
- 271.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.274 lei
- Casa și conturi la bănci
- 264.422 lei
- Datorii
- 149.906 lei
- Capitaluri
- 306.644 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.775 lei
- Venituri totale
- 201.261 lei
- Cheltuieli totale
- 164.202 lei
- Profit brut
- 37.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 744.962 lei
- Active circulante
- 115.209 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.953 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.256 lei
- Datorii
- 139.881 lei
- Capitaluri
- 157.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.610 lei
- Venituri totale
- 412.271 lei
- Cheltuieli totale
- 275.094 lei
- Profit brut
- 137.177 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 860.189 lei
- Active circulante
- 189.404 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 167.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.804 lei
- Datorii
- 180.672 lei
- Capitaluri
- 191.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.572 lei
- Venituri totale
- 49.572 lei
- Cheltuieli totale
- 34.214 lei
- Profit brut
- 15.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 518.100 lei
- Active circulante
- 36.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.633 lei
- Datorii
- 498.334 lei
- Capitaluri
- 56.019 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.533 lei
- Venituri totale
- 54.534 lei
- Cheltuieli totale
- 33.846 lei
- Profit brut
- 20.688 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.383 lei
- Active circulante
- 76.152 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.182 lei
- Datorii
- 113.613 lei
- Capitaluri
- 41.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.100 lei
- Venituri totale
- 38.102 lei
- Cheltuieli totale
- 28.063 lei
- Profit brut
- 10.039 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.896 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.502 lei
- Active circulante
- 3.604 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 474 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.130 lei
- Datorii
- 6.005 lei
- Capitaluri
- 21.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.351 lei
- Venituri totale
- 20.352 lei
- Cheltuieli totale
- 8.126 lei
- Profit brut
- 12.226 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.568 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 240 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.328 lei
- Datorii
- 5.363 lei
- Capitaluri
- 12.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.980 lei
- Venituri totale
- 7.980 lei
- Cheltuieli totale
- 7.475 lei
- Profit brut
- 505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.931 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.931 lei
- Datorii
- 2.341 lei
- Capitaluri
- 590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.754 lei
- Profit brut
- 246 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 467 lei
- Active circulante
- 1.310 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.310 lei
- Datorii
- 1.451 lei
- Capitaluri
- 326 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2219 · Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN Rev.2)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3900 · Activități și servicii de decontaminare (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (2)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înregistrare în scopuri de TVA