RÂNDUNICA DE MARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Costinești, Comuna Costinești, înmatriculată la 20 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- RÂNDUNICA DE MARE S.R.L.
- CUI
- 38625732
- Nr. înmatriculare
- J2017003955130
- EUID
- ROONRC.J2017003955130
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 91, Sat Costinești, Comuna Costinești, Constanța
- Localitate
- Sat Costinești, Comuna Costinești, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÂRTONE CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 40 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0311, județul Constanța, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 21.351 din 25.866 în tot județul, și locul 9.573 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 159%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.275 lei | -22.066 lei | 1 | 24.365 lei | 2.770 lei | 21.595 lei |
| 2024 | 14.760 lei | 10.466 lei | 1 | 44.179 lei | 518 lei | 43.661 lei |
| 2023 | 28.800 lei | -43.233 lei | 1 | 33.623 lei | 427 lei | 33.196 lei |
| 2022 | 42.275 lei | 10.179 lei | 1 | 101.447 lei | 18 lei | 101.429 lei |
| 2021 | 50.366 lei | 20.708 lei | 1 | 97.047 lei | 5.797 lei | 91.250 lei |
| 2020 | 44.555 lei | 32.600 lei | 1 | 79.335 lei | 8.793 lei | 70.542 lei |
| 2019 | 27.619 lei | 25.134 lei | 1 | 42.058 lei | 4.116 lei | 37.942 lei |
| 2018 | 47.508 lei | 12.658 lei | 1 | 16.453 lei | 3.645 lei | 12.808 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.275 lei
- Venituri totale
- 54.935 lei
- Cheltuieli totale
- 76.260 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.325 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.066 lei
- Active imobilizate
- 3.392 lei
- Active circulante
- 20.973 lei
- Stocuri
- 6.310 lei
- Creanțe
- 1.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.449 lei
- Datorii
- 2.770 lei
- Capitaluri
- 21.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.760 lei
- Venituri totale
- 14.760 lei
- Cheltuieli totale
- 4.294 lei
- Profit brut
- 10.466 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.492 lei
- Active circulante
- 39.687 lei
- Stocuri
- 3.459 lei
- Creanțe
- 1.954 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.274 lei
- Datorii
- 518 lei
- Capitaluri
- 43.661 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.800 lei
- Venituri totale
- 55.400 lei
- Cheltuieli totale
- 98.633 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.233 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.233 lei
- Active imobilizate
- 5.592 lei
- Active circulante
- 28.031 lei
- Stocuri
- 2.150 lei
- Creanțe
- 1.955 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.926 lei
- Datorii
- 427 lei
- Capitaluri
- 33.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0311 · Pescuitul maritim (CAEN Rev.2)
- 0312 · Pescuitul în ape dulci (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului