Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MUSSELS DARLUK S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 25 ianuarie 2018.

Identitate

Denumire legală
MUSSELS DARLUK S.R.L.
CUI
38743894
Nr. înmatriculare
J13/185/2018
EUID
ROONRC.J13/185/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
25 ianuarie 2018

Sediu social

Adresă
ALBATROSULUI, nr. 9A, bl. IREC, sc. B, et. 3, ap. 22, camera 1, Municipiul Constanța, Constanța
Localitate
Municipiul Constanța, Constanța

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 oct)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 25.01.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • IOSIF MARIN-MARIUS — administrator
  • STAN ION-VALENTIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
677 mii lei02018: 110 mii lei2019: 147 mii lei2020: 231 mii lei2021: 59 mii lei2022: 405 mii lei2023: 656 mii lei2024: 677 mii lei2025: 640 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
388 mii lei0-73 mii lei2018: 28 mii lei2019: 2 mii lei2020: 106 mii lei2021: -73 mii lei2022: 221 mii lei2023: 388 mii lei2024: 31 mii lei2025: 184 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 5 din 40 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0311, județul Constanța, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 7.148 din 26.023 în tot județul, și locul 3.993 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025639.924 lei183.873 lei4286.960 lei106.265 lei184.113 lei
2024677.143 lei30.621 lei4526.993 lei150.989 lei391.563 lei
2023656.028 lei387.922 lei3399.568 lei27.817 lei402.246 lei
2022404.983 lei220.550 lei3220.949 lei48.720 lei220.790 lei
202159.237 lei-72.694 lei398.382 lei35.294 lei63.088 lei
2020230.886 lei106.072 lei2171.785 lei36.442 lei135.782 lei
2019146.852 lei1.920 lei261.310 lei32.566 lei29.709 lei
2018110.478 lei27.589 lei261.979 lei34.190 lei27.789 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
639.924 lei
Venituri totale
641.996 lei
Cheltuieli totale
443.666 lei
Profit brut
198.330 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
183.873 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
124.736 lei
Active circulante
162.224 lei
Stocuri
3.070 lei
Creanțe
125.577 lei
Casa și conturi la bănci
33.577 lei
Datorii
106.265 lei
Capitaluri
184.113 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
677.143 lei
Venituri totale
685.243 lei
Cheltuieli totale
640.342 lei
Profit brut
44.901 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
30.621 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
233.099 lei
Active circulante
293.894 lei
Stocuri
3.719 lei
Creanțe
25.056 lei
Casa și conturi la bănci
265.119 lei
Datorii
150.989 lei
Capitaluri
391.563 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
656.028 lei
Venituri totale
656.653 lei
Cheltuieli totale
262.944 lei
Profit brut
393.709 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
387.922 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
335.624 lei
Active circulante
63.944 lei
Stocuri
3.070 lei
Creanțe
7.810 lei
Casa și conturi la bănci
53.064 lei
Datorii
27.817 lei
Capitaluri
402.246 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
404.983 lei
Venituri totale
404.983 lei
Cheltuieli totale
180.464 lei
Profit brut
224.519 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
220.550 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
26.947 lei
Active circulante
194.002 lei
Stocuri
5.226 lei
Creanțe
172.427 lei
Casa și conturi la bănci
16.349 lei
Datorii
48.720 lei
Capitaluri
220.790 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
59.237 lei
Venituri totale
64.137 lei
Cheltuieli totale
136.208 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
72.071 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
72.694 lei
Active imobilizate
14.363 lei
Active circulante
84.019 lei
Stocuri
Creanțe
2.088 lei
Casa și conturi la bănci
81.931 lei
Datorii
35.294 lei
Capitaluri
63.088 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
230.886 lei
Venituri totale
243.128 lei
Cheltuieli totale
134.954 lei
Profit brut
108.174 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
106.072 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
30.372 lei
Active circulante
141.413 lei
Stocuri
Creanțe
1.235 lei
Casa și conturi la bănci
140.178 lei
Datorii
36.442 lei
Capitaluri
135.782 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
146.852 lei
Venituri totale
146.852 lei
Cheltuieli totale
143.463 lei
Profit brut
3.389 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.920 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
55.695 lei
Active circulante
5.615 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
5.615 lei
Datorii
32.566 lei
Capitaluri
29.709 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
110.478 lei
Venituri totale
110.478 lei
Cheltuieli totale
81.351 lei
Profit brut
29.127 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
27.589 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
18.523 lei
Active circulante
43.456 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
43.456 lei
Datorii
34.190 lei
Capitaluri
27.789 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului