PASION PNEU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gălănești, Comuna Gălănești, înmatriculată la 10 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PASION PNEU S.R.L.
- CUI
- 45779050
- Nr. înmatriculare
- J33/516/2022
- EUID
- ROONRC.J33/516/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 327, Sat Gălănești, Comuna Gălănești, Suceava
- Localitate
- Sat Gălănești, Comuna Gălănești, Suceava
- Cod poștal
- 727280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GALAN TOADER-GHEORGHE — administrator
- HURJUI IOAN — administrator
- HURJUI TEODOR-ILIE — administrator
- STĂNESCU MARIUS — administrator
- URSACHI RADU-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 21 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4672, județul Suceava, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 12.933 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.940 lei | 192 lei | 1 | 38.838 lei | 11.815 lei | 27.023 lei |
| 2024 | 67.179 lei | 4.018 lei | 1 | 49.017 lei | 22.185 lei | 26.832 lei |
| 2023 | 80.037 lei | 22.498 lei | 1 | 62.465 lei | 39.651 lei | 22.814 lei |
| 2022 | 60.728 lei | 39.616 lei | 1 | 48.578 lei | 8.762 lei | 39.816 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.940 lei
- Venituri totale
- 64.940 lei
- Cheltuieli totale
- 64.183 lei
- Profit brut
- 757 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.838 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.787 lei
- Datorii
- 11.815 lei
- Capitaluri
- 27.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.179 lei
- Venituri totale
- 67.202 lei
- Cheltuieli totale
- 62.876 lei
- Profit brut
- 4.326 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.018 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.017 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.337 lei
- Datorii
- 22.185 lei
- Capitaluri
- 26.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.037 lei
- Venituri totale
- 80.440 lei
- Cheltuieli totale
- 57.362 lei
- Profit brut
- 23.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.465 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.921 lei
- Datorii
- 39.651 lei
- Capitaluri
- 22.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.728 lei
- Venituri totale
- 60.797 lei
- Cheltuieli totale
- 19.532 lei
- Profit brut
- 41.265 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.578 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.406 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.172 lei
- Datorii
- 8.762 lei
- Capitaluri
- 39.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului