HEADON SOLUTIONS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, înmatriculată la 13 martie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- HEADON SOLUTIONS SRL
- CUI
- 23494175
- Nr. înmatriculare
- J2008004692409
- EUID
- ROONRC.J2008004692409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2008
Sediu social
- Adresă
- STEJARULUI, nr. 12, ap. 2, PARTER, Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Localitate
- Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 14 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 30.10.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIESCU ŞTEFAN - CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 169 din 923 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Ilfov, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 12.322 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 582.845 lei | 485.851 lei | 1 | 1.133.452 lei | 647.859 lei | 486.091 lei |
| 2024 | 420.000 lei | 358.348 lei | 1 | 391.569 lei | 32.981 lei | 358.588 lei |
| 2023 | 296.800 lei | 252.202 lei | 1 | 259.750 lei | 7.308 lei | 252.442 lei |
| 2022 | 170.617 lei | 164.396 lei | 1 | 169.642 lei | 5.006 lei | 164.636 lei |
| 2021 | — | -32.052 lei | — | 510.475 lei | 0 lei | 510.475 lei |
| 2020 | — | -1.854 lei | — | 542.527 lei | 0 lei | 542.527 lei |
| 2019 | — | -403 lei | — | 544.395 lei | 15 lei | 544.380 lei |
| 2018 | 22.360 lei | -12.448 lei | — | 546.183 lei | 1.400 lei | 544.783 lei |
| 2017 | 165.000 lei | 78.172 lei | — | 560.449 lei | 3.218 lei | 557.231 lei |
| 2016 | 210.000 lei | 146.977 lei | — | 479.524 lei | 465 lei | 479.059 lei |
| 2015 | 138.140 lei | 64.602 lei | — | 332.484 lei | 403 lei | 332.081 lei |
| 2014 | 141.720 lei | 57.517 lei | — | 269.131 lei | 1.652 lei | 267.479 lei |
| 2012 | 48.245 lei | 38.221 lei | — | 136.723 lei | 7.280 lei | 129.443 lei |
| 2011 | 24.501 lei | 17.806 lei | — | 94.595 lei | 3.374 lei | 91.221 lei |
| 2010 | 39.636 lei | 30.484 lei | — | 74.839 lei | 1.424 lei | 73.415 lei |
| 2009 | 38.924 lei | 29.193 lei | — | 44.224 lei | 1.293 lei | 42.931 lei |
| 2008 | 20.700 lei | 11.510 lei | 1 | 12.464 lei | 754 lei | 11.710 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 582.845 lei
- Venituri totale
- 582.846 lei
- Cheltuieli totale
- 86.180 lei
- Profit brut
- 496.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 485.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 596.179 lei
- Active circulante
- 537.273 lei
- Stocuri
- 5.393 lei
- Creanțe
- 339.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 192.539 lei
- Datorii
- 647.859 lei
- Capitaluri
- 486.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 420.000 lei
- Venituri totale
- 420.001 lei
- Cheltuieli totale
- 54.107 lei
- Profit brut
- 365.894 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 358.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 308.506 lei
- Active circulante
- 83.063 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.879 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.184 lei
- Datorii
- 32.981 lei
- Capitaluri
- 358.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.800 lei
- Venituri totale
- 296.800 lei
- Cheltuieli totale
- 41.689 lei
- Profit brut
- 255.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 252.202 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 259.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 127.424 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.326 lei
- Datorii
- 7.308 lei
- Capitaluri
- 252.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6120 · Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Reactivată fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.