FASTY CATERING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 5 noiembrie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- FASTY CATERING SRL
- CUI
- 24702789
- Nr. înmatriculare
- J2008003462234
- EUID
- ROONRC.J2008003462234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. GALATA, nr. 42H, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 10 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.11.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RANETE IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 87 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Ilfov, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 9.301 din 40.494 în tot județul, și locul 3.342 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 961.708 lei | -4.425 lei | 7 | 195.278 lei | 413.879 lei | -218.601 lei |
| 2024 | 836.481 lei | -14.119 lei | 7 | 139.280 lei | 353.455 lei | -214.175 lei |
| 2023 | 832.801 lei | -61.739 lei | 8 | 126.875 lei | 326.931 lei | -200.056 lei |
| 2022 | 737.086 lei | 18.116 lei | 7 | 442.653 lei | 570.920 lei | -128.267 lei |
| 2020 | 606.074 lei | -40.726 lei | 8 | 172.869 lei | 239.652 lei | -66.783 lei |
| 2019 | 968.279 lei | 112.170 lei | 12 | 129.347 lei | 162.955 lei | -33.608 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 11.568 lei | 157.346 lei | -145.778 lei |
| 2017 | 80.095 lei | -5.481 lei | — | 11.568 lei | 157.346 lei | -145.778 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 11.155 lei | 156.933 lei | -145.778 lei |
| 2015 | — | 0 lei | 0 | 11.155 lei | 156.933 lei | -145.778 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | 0 | 11.155 lei | 156.933 lei | -145.778 lei |
| 2013 | 80.095 lei | -5.481 lei | 1 | 11.155 lei | 156.933 lei | -145.778 lei |
| 2012 | 16.844 lei | -31.048 lei | 3 | 26.404 lei | 166.701 lei | -140.297 lei |
| 2011 | 29.769 lei | -33.801 lei | 3 | 26.133 lei | 135.382 lei | -109.249 lei |
| 2010 | 56.327 lei | -38.641 lei | 4 | 25.105 lei | 100.553 lei | -75.448 lei |
| 2009 | 128.399 lei | -36.903 lei | 5 | 37.280 lei | 74.087 lei | -36.807 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 961.708 lei
- Venituri totale
- 962.411 lei
- Cheltuieli totale
- 958.167 lei
- Profit brut
- 4.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.425 lei
- Active imobilizate
- 9.799 lei
- Active circulante
- 185.479 lei
- Stocuri
- 120.769 lei
- Creanțe
- 17.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.305 lei
- Datorii
- 413.879 lei
- Capitaluri
- -218.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 836.481 lei
- Venituri totale
- 896.647 lei
- Cheltuieli totale
- 888.167 lei
- Profit brut
- 8.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.119 lei
- Active imobilizate
- 38.336 lei
- Active circulante
- 100.944 lei
- Stocuri
- 46.082 lei
- Creanțe
- 23.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.084 lei
- Datorii
- 353.455 lei
- Capitaluri
- -214.175 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 832.801 lei
- Venituri totale
- 841.379 lei
- Cheltuieli totale
- 894.684 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.305 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.739 lei
- Active imobilizate
- 6.839 lei
- Active circulante
- 120.036 lei
- Stocuri
- 64.602 lei
- Creanțe
- 36.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.409 lei
- Datorii
- 326.931 lei
- Capitaluri
- -200.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 16 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.