CONS & CERT INTERNATIONAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 6 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- CONS & CERT INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 28116499
- Nr. înmatriculare
- J2015000753232
- EUID
- ROONRC.J2015000753232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- AMURGULUI, nr. 63L, Camera 1 parter, Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Contact
- Telefon
- 0732 148 881
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 26 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 30 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 05.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BALTĂ BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -314 lei | — | 50.765 lei | 141.083 lei | -90.318 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 50.944 lei | 140.948 lei | -90.004 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 50.944 lei | 140.948 lei | -90.004 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 50.944 lei | 140.948 lei | -90.004 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 50.944 lei | 140.948 lei | -90.004 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 41.303 lei | 131.307 lei | -90.004 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 41.303 lei | 131.307 lei | -90.004 lei |
| 2018 | — | -8 lei | — | 141.023 lei | 231.027 lei | -90.004 lei |
| 2015 | 252.216 lei | 12.469 lei | — | 514.295 lei | 477.909 lei | 36.386 lei |
| 2014 | 504.402 lei | 21.714 lei | 1 | 245.068 lei | 219.712 lei | 25.356 lei |
| 2013 | 462.519 lei | 24.800 lei | 1 | 123.320 lei | 119.678 lei | 3.642 lei |
| 2012 | 149.405 lei | -18.300 lei | 1 | 73.516 lei | 91.662 lei | -18.146 lei |
| 2011 | 59.935 lei | -46 lei | 1 | 109.944 lei | 109.790 lei | 154 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 314 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 314 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 314 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.765 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- -462 lei
- Datorii
- 141.083 lei
- Capitaluri
- -90.318 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- -283 lei
- Datorii
- 140.948 lei
- Capitaluri
- -90.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- -283 lei
- Datorii
- 140.948 lei
- Capitaluri
- -90.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 17 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.