COMEDIANTII PALILULA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, înmatriculată la 12 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- COMEDIANTII PALILULA S.R.L.
- CUI
- 30251500
- Nr. înmatriculare
- J2023003780234
- EUID
- ROONRC.J2023003780234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- LIVEZILOR, nr. 6 A, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Localitate
- Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Cod poștal
- 77135
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 09.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- HAGIU MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 67 din 209 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Ilfov, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 6.456 din 40.375 în tot județul, și locul 2.657 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.714.377 lei | -559.937 lei | 9 | 274.847 lei | 639.368 lei | -354.570 lei |
| 2024 | 1.587.069 lei | 424.323 lei | 7 | 403.930 lei | 200.498 lei | 205.367 lei |
| 2023 | 850.373 lei | 7.381 lei | 6 | 178.522 lei | 397.477 lei | -218.955 lei |
| 2022 | 418.842 lei | -260.609 lei | 5 | 39.518 lei | 265.855 lei | -226.337 lei |
| 2020 | 466.154 lei | 24.339 lei | 6 | 153.830 lei | 114.446 lei | 39.384 lei |
| 2019 | 711.500 lei | 14.805 lei | 5 | 164.130 lei | 122.882 lei | 41.453 lei |
| 2018 | 683.856 lei | 129.741 lei | 5 | 410.221 lei | 33.571 lei | 376.650 lei |
| 2017 | 694.167 lei | 116.470 lei | 6 | 306.257 lei | 59.348 lei | 246.909 lei |
| 2016 | 879.319 lei | 130.199 lei | 8 | 200.002 lei | 69.563 lei | 130.439 lei |
| 2015 | 520.167 lei | 119.383 lei | 8 | 232.779 lei | 58.234 lei | 174.545 lei |
| 2014 | 403.821 lei | 624 lei | 7 | 115.454 lei | 60.293 lei | 55.161 lei |
| 2013 | 479.713 lei | 42.019 lei | 7 | 115.264 lei | 60.844 lei | 54.537 lei |
| 2012 | 113.646 lei | 12.318 lei | 5 | 115.898 lei | 103.380 lei | 12.518 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.714.377 lei
- Venituri totale
- 1.714.384 lei
- Cheltuieli totale
- 2.274.321 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 559.937 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 559.937 lei
- Active imobilizate
- 59.131 lei
- Active circulante
- 215.716 lei
- Stocuri
- 40.994 lei
- Creanțe
- 139.452 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.270 lei
- Datorii
- 639.368 lei
- Capitaluri
- -354.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.587.069 lei
- Venituri totale
- 1.587.072 lei
- Cheltuieli totale
- 1.115.656 lei
- Profit brut
- 471.416 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 424.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.607 lei
- Active circulante
- 343.323 lei
- Stocuri
- 165.740 lei
- Creanțe
- 97.314 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.269 lei
- Datorii
- 200.498 lei
- Capitaluri
- 205.367 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 850.373 lei
- Venituri totale
- 853.552 lei
- Cheltuieli totale
- 837.602 lei
- Profit brut
- 15.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.381 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69.452 lei
- Active circulante
- 109.070 lei
- Stocuri
- 53.821 lei
- Creanțe
- 49.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.830 lei
- Datorii
- 397.477 lei
- Capitaluri
- -218.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.