BOOK PROJECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, înmatriculată la 19 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- BOOK PROJECT S.R.L.
- CUI
- 38619021
- Nr. înmatriculare
- J23/6257/2017
- EUID
- ROONRC.J23/6257/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- CANTONULUI, nr. 9, et. 1, Vila 104, Cam .3, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Localitate
- Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Cod poștal
- 77065
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIESCU ROBERT-GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 58 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6312, județul Ilfov, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 39.181 din 40.494 în tot județul, și locul 30.145 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -600 lei | 0 | 75.129 lei | 5.900 lei | 69.229 lei |
| 2024 | 0 lei | -612 lei | 0 | 75.129 lei | 5.301 lei | 69.828 lei |
| 2023 | 0 lei | -600 lei | 0 | 75.142 lei | 4.702 lei | 70.440 lei |
| 2022 | 0 lei | -600 lei | 0 | 75.142 lei | 4.102 lei | 71.040 lei |
| 2021 | 0 lei | -600 lei | 0 | 75.141 lei | 3.501 lei | 71.640 lei |
| 2020 | 22.238 lei | -261 lei | 0 | 75.141 lei | 2.901 lei | 72.240 lei |
| 2019 | 9.646 lei | -516 lei | 0 | 75.071 lei | 2.570 lei | 72.501 lei |
| 2018 | 76.669 lei | 73.139 lei | 0 | 76.314 lei | 3.297 lei | 73.017 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 600 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 75.129 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 30.128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.001 lei
- Datorii
- 5.900 lei
- Capitaluri
- 69.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 612 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 612 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 612 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 75.129 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 30.128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.001 lei
- Datorii
- 5.301 lei
- Capitaluri
- 69.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 600 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 75.142 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 30.128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.014 lei
- Datorii
- 4.702 lei
- Capitaluri
- 70.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului