GENIUS GROW CHANNEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 11 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GENIUS GROW CHANNEL S.R.L.
- CUI
- 44428859
- Nr. înmatriculare
- J2021003645232
- EUID
- ROONRC.J2021003645232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- AMURGULUI, nr. 31F Bis, bl. 2, sc. 3, ap. 22, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂLPUŞ THEODOR-EMILIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 58 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6312, județul Ilfov, peste 93% dintre firmele clasei. Locul 9.280 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 965.273 lei | 517.423 lei | 2 | 713.586 lei | 195.923 lei | 517.663 lei |
| 2024 | 715.110 lei | 375.297 lei | 2 | 424.514 lei | 48.977 lei | 375.537 lei |
| 2023 | 494.749 lei | 268.255 lei | 1 | 297.600 lei | 29.105 lei | 268.495 lei |
| 2022 | 359.903 lei | 276.763 lei | 1 | 282.539 lei | 5.668 lei | 277.003 lei |
| 2021 | 101.053 lei | 81.731 lei | — | 85.146 lei | 3.215 lei | 81.931 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 965.273 lei
- Venituri totale
- 965.596 lei
- Cheltuieli totale
- 424.021 lei
- Profit brut
- 541.575 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 517.423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.938 lei
- Active circulante
- 704.648 lei
- Stocuri
- 36.403 lei
- Creanțe
- 447.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.779 lei
- Datorii
- 195.923 lei
- Capitaluri
- 517.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 715.110 lei
- Venituri totale
- 715.119 lei
- Cheltuieli totale
- 321.614 lei
- Profit brut
- 393.505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 375.297 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 550 lei
- Active circulante
- 423.964 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 289.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.298 lei
- Datorii
- 48.977 lei
- Capitaluri
- 375.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 494.749 lei
- Venituri totale
- 494.749 lei
- Cheltuieli totale
- 221.587 lei
- Profit brut
- 273.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 268.255 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.649 lei
- Active circulante
- 295.951 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 226.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.673 lei
- Datorii
- 29.105 lei
- Capitaluri
- 268.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022–2023) · valoare însumată de cel mult 232 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti5 atribuiri · cel mult 203 mii lei
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILAo atribuire · cel mult 29 mii lei
Ultimele 4 atribuiri
- Cumpărare directă
Modificare platforma admitere (Ref.391/NJ3819)
68.000 lei · Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti · CPV 48000000-8 Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii seo
28.500 lei · SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA · CPV 79342200-5 Servicii de promovare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii de optimizare SEO
6.000 lei · Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti · CPV 72265000-0 Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii de consultanta in achizitii
10.000 lei · Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti · CPV 72210000-0 Servicii de programare a pachetelor de produse software (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Ilfov →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 31 mai 2022 și 10 aprilie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului