ZUBCON DENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Făgăraș, înmatriculată la 17 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ZUBCON DENTAL S.R.L.
- CUI
- 41002823
- Nr. înmatriculare
- J8/1479/2019
- EUID
- ROONRC.J8/1479/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- GHIOCEILOR, nr. 1, (C.M.I. Dr.Condrea), Municipiul Făgăraș, Brașov
- Localitate
- Municipiul Făgăraș, Brașov
- Cod poștal
- 505200
Contact
- Telefon
- 0761 334 553
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 februarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONDREA RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 255 din 416 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Brașov, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 12.862 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 219.535 lei | 7.776 lei | — | 193.732 lei | 112.165 lei | 81.567 lei |
| 2024 | 190.405 lei | 51.663 lei | — | 202.943 lei | 129.152 lei | 73.791 lei |
| 2023 | 85.158 lei | 30.857 lei | — | 195.474 lei | 173.347 lei | 22.127 lei |
| 2022 | 53.241 lei | 37.568 lei | — | 41.784 lei | 3.839 lei | 37.945 lei |
| 2021 | 40.634 lei | 35.991 lei | — | 37.588 lei | 1.311 lei | 36.277 lei |
| 2020 | 9.286 lei | 8.886 lei | — | 9.365 lei | 279 lei | 9.086 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.535 lei
- Venituri totale
- 219.535 lei
- Cheltuieli totale
- 202.914 lei
- Profit brut
- 16.621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.871 lei
- Active circulante
- 17.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.035 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.826 lei
- Datorii
- 112.165 lei
- Capitaluri
- 81.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 190.405 lei
- Venituri totale
- 190.405 lei
- Cheltuieli totale
- 128.690 lei
- Profit brut
- 61.715 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.663 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 160.622 lei
- Active circulante
- 42.321 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.876 lei
- Datorii
- 129.152 lei
- Capitaluri
- 73.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 85.158 lei
- Venituri totale
- 99.283 lei
- Cheltuieli totale
- 62.549 lei
- Profit brut
- 36.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 182.058 lei
- Active circulante
- 13.416 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.190 lei
- Datorii
- 173.347 lei
- Capitaluri
- 22.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 53.241 lei
- Venituri totale
- 53.241 lei
- Cheltuieli totale
- 14.077 lei
- Profit brut
- 39.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.568 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.784 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.834 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.950 lei
- Datorii
- 3.839 lei
- Capitaluri
- 37.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 40.634 lei
- Venituri totale
- 40.634 lei
- Cheltuieli totale
- 3.423 lei
- Profit brut
- 37.211 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.588 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.588 lei
- Datorii
- 1.311 lei
- Capitaluri
- 36.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.286 lei
- Venituri totale
- 9.286 lei
- Cheltuieli totale
- 121 lei
- Profit brut
- 9.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.886 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.365 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.865 lei
- Datorii
- 279 lei
- Capitaluri
- 9.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului