ZSOLT ÉS LEHEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Miercurea Ciuc, înmatriculată la 22 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ZSOLT ÉS LEHEL S.R.L.
- CUI
- 41938004
- Nr. înmatriculare
- J19/823/2019
- EUID
- ROONRC.J19/823/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- RÉT, nr. 61, Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
- Localitate
- Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
Contact
- Telefon
- 0747 846 926
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 2 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTAL ZSOLT — administrator
- LÁSZLÓ LEHEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Harghita; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 608.864 lei | 312.165 lei | 4 | 382.780 lei | 68.589 lei | 314.191 lei |
| 2022 | 524.450 lei | 162.394 lei | 3 | 391.109 lei | 226.689 lei | 164.420 lei |
| 2021 | 519.430 lei | -95.798 lei | 3 | 302.634 lei | 112.970 lei | 189.664 lei |
| 2020 | 1.929.598 lei | 248.743 lei | 5 | 569.498 lei | 284.036 lei | 285.462 lei |
| 2019 | 89.110 lei | 36.519 lei | 2 | 43.133 lei | 6.414 lei | 36.719 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 608.864 lei
- Venituri totale
- 608.864 lei
- Cheltuieli totale
- 290.732 lei
- Profit brut
- 318.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 312.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 384 lei
- Active circulante
- 382.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 381.910 lei
- Casa și conturi la bănci
- 486 lei
- Datorii
- 68.589 lei
- Capitaluri
- 314.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 524.450 lei
- Venituri totale
- 524.672 lei
- Cheltuieli totale
- 357.136 lei
- Profit brut
- 167.536 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.394 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.919 lei
- Active circulante
- 389.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 74.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 314.293 lei
- Datorii
- 226.689 lei
- Capitaluri
- 164.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 519.430 lei
- Venituri totale
- 519.430 lei
- Cheltuieli totale
- 610.034 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 90.604 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 95.798 lei
- Active imobilizate
- 1.882 lei
- Active circulante
- 300.752 lei
- Stocuri
- 6.552 lei
- Creanțe
- 74.568 lei
- Casa și conturi la bănci
- 219.632 lei
- Datorii
- 112.970 lei
- Capitaluri
- 189.664 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului