ZOTIS MEDIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 2 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ZOTIS MEDIA S.R.L.
- CUI
- 43397630
- Nr. înmatriculare
- J2020016524400
- EUID
- ROONRC.J2020016524400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- PUCHENI, nr. 115B, sc. 1, ap. B12, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FLOROIU ELVIS-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 741 din 4.538 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 25.309 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.294.530 lei | 1.095.017 lei | 1 | 1.161.556 lei | 65.201 lei | 1.101.704 lei |
| 2024 | 1.242.173 lei | 1.005.956 lei | 1 | 1.115.974 lei | 27.070 lei | 1.096.687 lei |
| 2023 | 977.283 lei | 754.160 lei | 2 | 777.198 lei | 26.235 lei | 754.731 lei |
| 2022 | 668.339 lei | 531.317 lei | 1 | 552.183 lei | 19.489 lei | 533.071 lei |
| 2021 | 376.321 lei | 249.955 lei | — | 273.181 lei | 21.627 lei | 251.554 lei |
| 2020 | 3.525 lei | 1.399 lei | — | 2.705 lei | 1.106 lei | 1.599 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.294.530 lei
- Venituri totale
- 1.301.821 lei
- Cheltuieli totale
- 137.171 lei
- Profit brut
- 1.164.650 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.095.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.002 lei
- Active circulante
- 1.144.554 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 887.665 lei
- Casa și conturi la bănci
- 256.889 lei
- Datorii
- 65.201 lei
- Capitaluri
- 1.101.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.242.173 lei
- Venituri totale
- 1.242.176 lei
- Cheltuieli totale
- 204.545 lei
- Profit brut
- 1.037.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.005.956 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.836 lei
- Active circulante
- 1.085.138 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 775.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- 309.260 lei
- Datorii
- 27.070 lei
- Capitaluri
- 1.096.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 977.283 lei
- Venituri totale
- 977.959 lei
- Cheltuieli totale
- 214.515 lei
- Profit brut
- 763.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 754.160 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 48.257 lei
- Active circulante
- 728.941 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 641.673 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.268 lei
- Datorii
- 26.235 lei
- Capitaluri
- 754.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 668.339 lei
- Venituri totale
- 669.171 lei
- Cheltuieli totale
- 126.042 lei
- Profit brut
- 543.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 531.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.165 lei
- Active circulante
- 538.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 400.589 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137.429 lei
- Datorii
- 19.489 lei
- Capitaluri
- 533.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.321 lei
- Venituri totale
- 376.455 lei
- Cheltuieli totale
- 116.566 lei
- Profit brut
- 259.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.955 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.663 lei
- Active circulante
- 262.518 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105.814 lei
- Datorii
- 21.627 lei
- Capitaluri
- 251.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.525 lei
- Venituri totale
- 3.525 lei
- Cheltuieli totale
- 2.020 lei
- Profit brut
- 1.505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.705 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.705 lei
- Datorii
- 1.106 lei
- Capitaluri
- 1.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului