ZOTECH STEELWORK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ciucani, Comuna Sânmartin, înmatriculată la 4 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ZOTECH STEELWORK S.R.L.
- CUI
- 43008180
- Nr. înmatriculare
- J19/375/2020
- EUID
- ROONRC.J19/375/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- CIUCANI, nr. 11, Sat Ciucani, Comuna Sânmartin, Harghita
- Localitate
- Sat Ciucani, Comuna Sânmartin, Harghita
- Cod poștal
- 537281
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GYÖRGY ZOLTÁN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 32 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2562, județul Harghita, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 4.751 din 8.273 în tot județul, și locul 3.896 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214.780 lei | 6.466 lei | 1 | 73.493 lei | 13.956 lei | 59.537 lei |
| 2024 | 193.253 lei | 20.244 lei | 1 | 80.316 lei | 27.246 lei | 53.070 lei |
| 2023 | 88.528 lei | 2.190 lei | 1 | 86.658 lei | 32.339 lei | 54.319 lei |
| 2022 | 126.820 lei | 22.543 lei | 1 | 67.164 lei | 15.035 lei | 52.129 lei |
| 2021 | 98.758 lei | 44.926 lei | — | 76.111 lei | 24.402 lei | 51.709 lei |
| 2020 | 17.547 lei | 6.583 lei | — | 12.193 lei | 5.410 lei | 6.783 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 214.780 lei
- Venituri totale
- 232.783 lei
- Cheltuieli totale
- 225.186 lei
- Profit brut
- 7.597 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.163 lei
- Active circulante
- 29.330 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.492 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.838 lei
- Datorii
- 13.956 lei
- Capitaluri
- 59.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 193.253 lei
- Venituri totale
- 183.258 lei
- Cheltuieli totale
- 159.385 lei
- Profit brut
- 23.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.547 lei
- Active circulante
- 71.769 lei
- Stocuri
- 15.882 lei
- Creanțe
- 34.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.777 lei
- Datorii
- 27.246 lei
- Capitaluri
- 53.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.528 lei
- Venituri totale
- 98.532 lei
- Cheltuieli totale
- 96.342 lei
- Profit brut
- 2.190 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.190 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.644 lei
- Active circulante
- 74.014 lei
- Stocuri
- 28.970 lei
- Creanțe
- 5.379 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.665 lei
- Datorii
- 32.339 lei
- Capitaluri
- 54.319 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.820 lei
- Venituri totale
- 126.822 lei
- Cheltuieli totale
- 101.545 lei
- Profit brut
- 25.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.054 lei
- Active circulante
- 62.110 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62.110 lei
- Datorii
- 15.035 lei
- Capitaluri
- 52.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.758 lei
- Venituri totale
- 98.759 lei
- Cheltuieli totale
- 52.646 lei
- Profit brut
- 46.113 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.926 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.525 lei
- Active circulante
- 73.586 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 73.586 lei
- Datorii
- 24.402 lei
- Capitaluri
- 51.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.547 lei
- Venituri totale
- 17.547 lei
- Cheltuieli totale
- 10.437 lei
- Profit brut
- 7.110 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.583 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.758 lei
- Active circulante
- 9.435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.435 lei
- Datorii
- 5.410 lei
- Capitaluri
- 6.783 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 12 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2021–2025) · valoare însumată de cel mult 358 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC)12 atribuiri · cel mult 358 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Banca stradala decorativa cu sigla municipiului
84.600 lei · MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Mobilier urban
6.600 lei · MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
Banci cu spatar
16.960 lei · MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
mobilier urban(cosuri de gunoi, scrumiere)
51.000 lei · MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
- Cumpărare directă
Banci cu spatar
28.800 lei · MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) · CPV 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 august 2021 și 5 august 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 2229 · Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN Rev.2)
- 2420 · Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2550 · Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor (CAEN Rev.2)
- 2561 · Tratarea și acoperirea metalelor (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2712 · Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității (CAEN Rev.2)
- 2815 · Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie (CAEN Rev.2)
- 2830 · Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru agricultură și exploatări forestiere (CAEN Rev.2)
- 2849 · Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului