ZORILE IMPEX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Adjud, înmatriculată la 10 octombrie 1994.
Identitate
- Denumire legală
- ZORILE IMPEX SRL
- CUI
- 6295369
- Nr. înmatriculare
- J1994000828397
- EUID
- ROONRC.J1994000828397
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 octombrie 1994
Sediu social
- Adresă
- Str. REPUBLICII, nr. 34A, Municipiul Adjud, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Adjud, Vrancea
- Cod poștal
- 625100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.10.1994
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PANFIL GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4754, județul Vrancea. Locul 595 din 8.048 în tot județul, și locul 643 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.249.015 lei | 20.085 lei | 7 | 5.831.082 lei | 2.790.135 lei | 3.040.947 lei |
| 2024 | 3.791.174 lei | 83.730 lei | 9 | 5.898.471 lei | 2.877.609 lei | 3.020.862 lei |
| 2023 | 3.774.364 lei | 37.768 lei | 10 | 5.577.846 lei | 2.661.899 lei | 2.915.947 lei |
| 2022 | 4.094.104 lei | 262.003 lei | 11 | 5.834.963 lei | 2.956.784 lei | 2.878.179 lei |
| 2021 | 4.385.542 lei | 1.165.085 lei | 10 | 5.954.676 lei | 3.304.563 lei | 2.616.176 lei |
| 2020 | 3.390.002 lei | 389.098 lei | 10 | 5.009.914 lei | 3.523.827 lei | 1.486.087 lei |
| 2019 | 2.786.740 lei | 251.531 lei | 11 | 1.866.126 lei | 767.741 lei | 1.098.385 lei |
| 2018 | 2.517.152 lei | 131.449 lei | 11 | 2.035.565 lei | 1.115.038 lei | 920.527 lei |
| 2017 | 2.302.147 lei | 10.539 lei | 12 | 1.559.900 lei | 813.455 lei | 746.445 lei |
| 2016 | 2.340.582 lei | 94.858 lei | 12 | 1.581.161 lei | 845.255 lei | 735.906 lei |
| 2015 | 2.114.426 lei | 103.482 lei | 12 | 1.299.303 lei | 658.255 lei | 641.048 lei |
| 2014 | 1.668.741 lei | 2.411 lei | 12 | 1.408.939 lei | 898.423 lei | 522.517 lei |
| 2013 | 2.108.352 lei | 1.349 lei | 14 | 1.291.876 lei | 779.029 lei | 518.847 lei |
| 2012 | 2.203.587 lei | 17.975 lei | 12 | 1.421.816 lei | 910.108 lei | 511.708 lei |
| 2011 | 1.770.587 lei | 20.928 lei | 10 | 1.753.821 lei | 1.266.686 lei | 487.135 lei |
| 2010 | 2.102.180 lei | 71.185 lei | 8 | 1.262.447 lei | 801.690 lei | 460.757 lei |
| 2009 | 2.375.079 lei | 61.700 lei | 12 | 1.180.108 lei | 817.084 lei | 368.922 lei |
| 2008 | 2.703.796 lei | 43.270 lei | 10 | 1.556.143 lei | 1.271.478 lei | 293.232 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.249.015 lei
- Venituri totale
- 3.783.521 lei
- Cheltuieli totale
- 3.744.968 lei
- Profit brut
- 38.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.049.355 lei
- Active circulante
- 2.781.727 lei
- Stocuri
- 1.834.327 lei
- Creanțe
- 489.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 457.675 lei
- Datorii
- 2.790.135 lei
- Capitaluri
- 3.040.947 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.791.174 lei
- Venituri totale
- 3.862.054 lei
- Cheltuieli totale
- 3.755.759 lei
- Profit brut
- 106.295 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.171.158 lei
- Active circulante
- 2.727.313 lei
- Stocuri
- 1.768.416 lei
- Creanțe
- 470.673 lei
- Casa și conturi la bănci
- 488.224 lei
- Datorii
- 2.877.609 lei
- Capitaluri
- 3.020.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.774.364 lei
- Venituri totale
- 3.810.325 lei
- Cheltuieli totale
- 3.758.546 lei
- Profit brut
- 51.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.343.749 lei
- Active circulante
- 2.234.097 lei
- Stocuri
- 1.387.881 lei
- Creanțe
- 301.441 lei
- Casa și conturi la bănci
- 544.775 lei
- Datorii
- 2.661.899 lei
- Capitaluri
- 2.915.947 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.094.104 lei
- Venituri totale
- 4.171.525 lei
- Cheltuieli totale
- 3.880.453 lei
- Profit brut
- 291.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 262.003 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.207.701 lei
- Active circulante
- 2.627.262 lei
- Stocuri
- 1.562.321 lei
- Creanțe
- 723.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 341.139 lei
- Datorii
- 2.956.784 lei
- Capitaluri
- 2.878.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.385.542 lei
- Venituri totale
- 4.929.248 lei
- Cheltuieli totale
- 3.732.214 lei
- Profit brut
- 1.197.034 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.165.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.297.813 lei
- Active circulante
- 2.656.863 lei
- Stocuri
- 1.463.273 lei
- Creanțe
- 759.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 433.760 lei
- Datorii
- 3.304.563 lei
- Capitaluri
- 2.616.176 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.390.002 lei
- Venituri totale
- 3.426.183 lei
- Cheltuieli totale
- 3.017.070 lei
- Profit brut
- 409.113 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 389.098 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.513.016 lei
- Active circulante
- 1.496.898 lei
- Stocuri
- 998.428 lei
- Creanțe
- 259.908 lei
- Casa și conturi la bănci
- 238.562 lei
- Datorii
- 3.523.827 lei
- Capitaluri
- 1.486.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.786.740 lei
- Venituri totale
- 2.851.886 lei
- Cheltuieli totale
- 2.575.283 lei
- Profit brut
- 276.603 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 251.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 777.862 lei
- Active circulante
- 1.088.264 lei
- Stocuri
- 826.508 lei
- Creanțe
- 270.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- -9.128 lei
- Datorii
- 767.741 lei
- Capitaluri
- 1.098.385 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.517.152 lei
- Venituri totale
- 2.551.235 lei
- Cheltuieli totale
- 2.395.668 lei
- Profit brut
- 155.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.449 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 827.991 lei
- Active circulante
- 1.207.574 lei
- Stocuri
- 832.437 lei
- Creanțe
- 230.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.612 lei
- Datorii
- 1.115.038 lei
- Capitaluri
- 920.527 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.302.147 lei
- Venituri totale
- 2.340.221 lei
- Cheltuieli totale
- 2.323.611 lei
- Profit brut
- 16.610 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 513.052 lei
- Active circulante
- 1.046.848 lei
- Stocuri
- 726.072 lei
- Creanțe
- 141.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.906 lei
- Datorii
- 813.455 lei
- Capitaluri
- 746.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.340.582 lei
- Venituri totale
- 2.384.535 lei
- Cheltuieli totale
- 2.274.686 lei
- Profit brut
- 109.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.858 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 522.335 lei
- Active circulante
- 1.058.826 lei
- Stocuri
- 759.125 lei
- Creanțe
- 225.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.015 lei
- Datorii
- 845.255 lei
- Capitaluri
- 735.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.114.426 lei
- Venituri totale
- 2.165.535 lei
- Cheltuieli totale
- 2.045.367 lei
- Profit brut
- 120.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.482 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 548.676 lei
- Active circulante
- 750.627 lei
- Stocuri
- 584.198 lei
- Creanțe
- 128.854 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.575 lei
- Datorii
- 658.255 lei
- Capitaluri
- 641.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.668.741 lei
- Venituri totale
- 1.684.958 lei
- Cheltuieli totale
- 1.682.179 lei
- Profit brut
- 2.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.411 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 583.310 lei
- Active circulante
- 825.629 lei
- Stocuri
- 587.985 lei
- Creanțe
- 157.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.549 lei
- Datorii
- 898.423 lei
- Capitaluri
- 522.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.108.352 lei
- Venituri totale
- 2.149.313 lei
- Cheltuieli totale
- 2.147.651 lei
- Profit brut
- 1.662 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 460.441 lei
- Active circulante
- 831.435 lei
- Stocuri
- 644.653 lei
- Creanțe
- 165.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.046 lei
- Datorii
- 779.029 lei
- Capitaluri
- 518.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.203.587 lei
- Venituri totale
- 2.247.344 lei
- Cheltuieli totale
- 2.225.940 lei
- Profit brut
- 21.404 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.975 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 392.477 lei
- Active circulante
- 1.029.339 lei
- Stocuri
- 851.792 lei
- Creanțe
- 122.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.510 lei
- Datorii
- 910.108 lei
- Capitaluri
- 511.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.770.587 lei
- Venituri totale
- 1.806.166 lei
- Cheltuieli totale
- 1.778.287 lei
- Profit brut
- 27.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.928 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 420.934 lei
- Active circulante
- 1.332.887 lei
- Stocuri
- 902.249 lei
- Creanțe
- 286.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.470 lei
- Datorii
- 1.266.686 lei
- Capitaluri
- 487.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.102.180 lei
- Venituri totale
- 2.127.444 lei
- Cheltuieli totale
- 2.039.691 lei
- Profit brut
- 87.753 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 71.185 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 422.162 lei
- Active circulante
- 840.285 lei
- Stocuri
- 688.839 lei
- Creanțe
- 137.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.896 lei
- Datorii
- 801.690 lei
- Capitaluri
- 460.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.375.079 lei
- Venituri totale
- 2.592.897 lei
- Cheltuieli totale
- 2.518.607 lei
- Profit brut
- 74.290 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 61.700 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 426.733 lei
- Active circulante
- 753.375 lei
- Stocuri
- 629.662 lei
- Creanțe
- 78.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.770 lei
- Datorii
- 817.084 lei
- Capitaluri
- 368.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.703.796 lei
- Venituri totale
- 2.752.619 lei
- Cheltuieli totale
- 2.697.044 lei
- Profit brut
- 55.575 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 43.270 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 650.560 lei
- Active circulante
- 905.583 lei
- Stocuri
- 566.746 lei
- Creanțe
- 162.992 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175.845 lei
- Datorii
- 1.271.478 lei
- Capitaluri
- 293.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Contracte publice
- 123 de cumpărături directe, de la 11 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 123 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD99 de atribuiri · cel mult 100 mii lei
- COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA11 atribuiri · cel mult 8 mii lei
- COMUNA RUGINESTI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI RUGINESTI)4 atribuiri · cel mult 6 mii lei
- COMUNA HOMOCEA2 atribuiri · cel mult 4 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA, SAT CORNII DE SUSo atribuire · cel mult 1.073 lei
- COMUNA URECHESTIo atribuire · cel mult 1.055 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
materiale electrice
243,81 lei · SPITALUL MUNICIPAL ADJUD · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
MATERIALE ELECTRICE
97,52 lei · SPITALUL MUNICIPAL ADJUD · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
telecomanda
33,05 lei · SPITALUL MUNICIPAL ADJUD · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
materiale electrice
546,29 lei · COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
MATERIALE ELECTRICE
62,81 lei · SPITALUL MUNICIPAL ADJUD · CPV 31681410-0 Materiale electrice (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 27 ianuarie 2021 și 20 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9521 · Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1996
- Înregistrare în scopuri de TVA
1994
- Înmatriculare la registrul comerțului