ZONE DEVELOPMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dascălu, Comuna Dascălu, înmatriculată la 5 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ZONE DEVELOPMENT S.R.L.
- CUI
- 39750571
- Nr. înmatriculare
- J2019005447231
- EUID
- ROONRC.J2019005447231
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Lungă, nr. 11, Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov
- Localitate
- Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 18 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 05.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CIUBUC DORIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 72 din 735 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Ilfov, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 3.479 din 40.494 în tot județul, și locul 1.884 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.336.855 lei | 1.640.097 lei | 13 | 24.863.819 lei | 17.069.378 lei | 7.328.420 lei |
| 2024 | 4.388.871 lei | 7.511.044 lei | 11 | 28.995.283 lei | 13.016.389 lei | 15.688.323 lei |
| 2023 | 4.583.531 lei | 1.864.062 lei | 11 | 34.388.259 lei | 24.623.842 lei | 9.486.228 lei |
| 2022 | 2.841.810 lei | 2.699.855 lei | 12 | 38.891.426 lei | 31.062.458 lei | 7.622.166 lei |
| 2021 | 1.748.792 lei | 2.559.157 lei | 11 | 44.981.186 lei | 39.908.348 lei | 4.922.311 lei |
| 2020 | 1.160.413 lei | 1.319.412 lei | 11 | 48.352.523 lei | 45.914.013 lei | 2.363.153 lei |
| 2019 | 72.238 lei | 54.843 lei | 1 | 43.355.556 lei | 42.318.567 lei | 1.043.741 lei |
| 2018 | — | -11.102 lei | 1 | 1.396 lei | 11.498 lei | -10.102 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.336.855 lei
- Venituri totale
- 8.249.294 lei
- Cheltuieli totale
- 6.280.734 lei
- Profit brut
- 1.968.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.640.097 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.069.860 lei
- Active circulante
- 1.793.959 lei
- Stocuri
- 22.538 lei
- Creanțe
- 954.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 816.547 lei
- Datorii
- 17.069.378 lei
- Capitaluri
- 7.328.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.388.871 lei
- Venituri totale
- 23.602.066 lei
- Cheltuieli totale
- 14.844.989 lei
- Profit brut
- 8.757.077 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.511.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.900.228 lei
- Active circulante
- 4.095.055 lei
- Stocuri
- 22.473 lei
- Creanțe
- 2.603.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.468.835 lei
- Datorii
- 13.016.389 lei
- Capitaluri
- 15.688.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.583.531 lei
- Venituri totale
- 10.800.156 lei
- Cheltuieli totale
- 8.639.746 lei
- Profit brut
- 2.160.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.864.062 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.718.002 lei
- Active circulante
- 1.670.257 lei
- Stocuri
- 22.473 lei
- Creanțe
- 825.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 822.383 lei
- Datorii
- 24.623.842 lei
- Capitaluri
- 9.486.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.841.810 lei
- Venituri totale
- 13.230.281 lei
- Cheltuieli totale
- 10.088.803 lei
- Profit brut
- 3.141.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.699.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.243.277 lei
- Active circulante
- 2.648.149 lei
- Stocuri
- 80.307 lei
- Creanțe
- 629.054 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.938.788 lei
- Datorii
- 31.062.458 lei
- Capitaluri
- 7.622.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.748.792 lei
- Venituri totale
- 12.636.948 lei
- Cheltuieli totale
- 9.574.333 lei
- Profit brut
- 3.062.615 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.559.157 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.965.507 lei
- Active circulante
- 3.015.679 lei
- Stocuri
- 14.515 lei
- Creanțe
- 482.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.518.459 lei
- Datorii
- 39.908.348 lei
- Capitaluri
- 4.922.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.160.413 lei
- Venituri totale
- 10.867.642 lei
- Cheltuieli totale
- 9.293.457 lei
- Profit brut
- 1.574.185 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.319.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.732.334 lei
- Active circulante
- 1.620.189 lei
- Stocuri
- 486.816 lei
- Creanțe
- 955.562 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.811 lei
- Datorii
- 45.914.013 lei
- Capitaluri
- 2.363.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.238 lei
- Venituri totale
- 387.955 lei
- Cheltuieli totale
- 316.549 lei
- Profit brut
- 71.406 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.843 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.531.926 lei
- Active circulante
- 3.823.630 lei
- Stocuri
- 902.418 lei
- Creanțe
- 2.452.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 469.147 lei
- Datorii
- 42.318.567 lei
- Capitaluri
- 1.043.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15 lei
- Cheltuieli totale
- 11.117 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.102 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.102 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.396 lei
- Datorii
- 11.498 lei
- Capitaluri
- -10.102 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018