ZONE CLUB VÂLCEA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 7 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ZONE CLUB VÂLCEA S.R.L.
- CUI
- 45443393
- Nr. înmatriculare
- J38/20/2022
- EUID
- ROONRC.J38/20/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- DACIA, nr. 15, bl. B, sc. A, et. 1, ap. 4, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARICA VASILICA GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Vâlcea, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 3.853 din 9.337 în tot județul, și locul 2.509 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 288.043 lei | 10.530 lei | 2 | 245.044 lei | 126.661 lei | 116.203 lei |
| 2024 | 258.450 lei | 65.499 lei | 2 | 215.347 lei | 106.186 lei | 105.673 lei |
| 2023 | 374.544 lei | 60.698 lei | 2 | 118.707 lei | 57.769 lei | 60.938 lei |
| 2022 | 292.869 lei | 126.625 lei | 2 | 186.418 lei | 59.593 lei | 126.825 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.043 lei
- Venituri totale
- 311.363 lei
- Cheltuieli totale
- 298.613 lei
- Profit brut
- 12.750 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.419 lei
- Active circulante
- 229.625 lei
- Stocuri
- 11.819 lei
- Creanțe
- 207.259 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.547 lei
- Datorii
- 126.661 lei
- Capitaluri
- 116.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.450 lei
- Venituri totale
- 263.777 lei
- Cheltuieli totale
- 185.219 lei
- Profit brut
- 78.558 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.499 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.298 lei
- Active circulante
- 198.049 lei
- Stocuri
- 29.989 lei
- Creanțe
- 154.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.782 lei
- Datorii
- 106.186 lei
- Capitaluri
- 105.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.544 lei
- Venituri totale
- 374.544 lei
- Cheltuieli totale
- 302.250 lei
- Profit brut
- 72.294 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 118.707 lei
- Stocuri
- 9.953 lei
- Creanțe
- 67.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.307 lei
- Datorii
- 57.769 lei
- Capitaluri
- 60.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului