ZEYA AESTHETICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Broșteni, Comuna Broșteni, înmatriculată la 27 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ZEYA AESTHETICS S.R.L.
- CUI
- 44345869
- Nr. înmatriculare
- J39/595/2021
- EUID
- ROONRC.J39/595/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- BROȘTENI, nr. 75, Sat Broșteni, Comuna Broșteni, Vrancea
- Localitate
- Sat Broșteni, Comuna Broșteni, Vrancea
- Cod poștal
- 627050
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 7 iul)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAMFIR SERGIU-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Vrancea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.868 lei | — | 153.277 lei | 20.040 lei | -14.120 lei |
| 2024 | — | -190 lei | — | 160.743 lei | 20.040 lei | -12.252 lei |
| 2022 | 3.271 lei | 2.345 lei | 1 | 184.669 lei | 5.855 lei | 2.545 lei |
| 2021 | — | 0 lei | 1 | 227.502 lei | 7.015 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.598 lei
- Cheltuieli totale
- 7.466 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.868 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.868 lei
- Active imobilizate
- 787 lei
- Active circulante
- 152.490 lei
- Stocuri
- 149.305 lei
- Creanțe
- 2.244 lei
- Casa și conturi la bănci
- 941 lei
- Datorii
- 20.040 lei
- Capitaluri
- -14.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15.346 lei
- Cheltuieli totale
- 15.536 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 190 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 190 lei
- Active imobilizate
- 8.253 lei
- Active circulante
- 152.490 lei
- Stocuri
- 149.305 lei
- Creanțe
- 2.244 lei
- Casa și conturi la bănci
- 941 lei
- Datorii
- 20.040 lei
- Capitaluri
- -12.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.271 lei
- Venituri totale
- 255.366 lei
- Cheltuieli totale
- 252.988 lei
- Profit brut
- 2.378 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.059 lei
- Active circulante
- 153.610 lei
- Stocuri
- 147.404 lei
- Creanțe
- 1.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.802 lei
- Datorii
- 5.855 lei
- Capitaluri
- 2.545 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.499 lei
- Active circulante
- 211.003 lei
- Stocuri
- 6.444 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 204.559 lei
- Datorii
- 7.015 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului