ZEN ALPIN VILLAGE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Jitia, Comuna Jitia, înmatriculată la 30 septembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ZEN ALPIN VILLAGE SRL
- CUI
- 36584784
- Nr. înmatriculare
- J2016000618390
- EUID
- ROONRC.J2016000618390
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- Sat Jitia, Comuna Jitia, Vrancea
- Localitate
- Sat Jitia, Comuna Jitia, Vrancea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONIŢĂ RALUCA-VALENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 101 din 126 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Vrancea, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 5.971 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.486 lei | -25.419 lei | 1 | 10.706 lei | 68.514 lei | -57.808 lei |
| 2024 | 88.156 lei | -16.736 lei | 1 | 26.110 lei | 58.499 lei | -32.389 lei |
| 2023 | 35.356 lei | -30.364 lei | 1 | 48.788 lei | 64.441 lei | -15.653 lei |
| 2022 | 57.959 lei | 12.611 lei | 1 | 139.358 lei | 124.647 lei | 14.711 lei |
| 2021 | 45.400 lei | -13.919 lei | — | 149.892 lei | 19.632 lei | 130.260 lei |
| 2020 | 77.013 lei | 17.322 lei | 1 | 152.951 lei | 8.772 lei | 144.179 lei |
| 2019 | 120.480 lei | 37.386 lei | 1 | 133.613 lei | 6.755 lei | 126.858 lei |
| 2018 | 101.750 lei | 24.420 lei | 1 | 93.365 lei | 3.893 lei | 89.472 lei |
| 2017 | 85.319 lei | 39.529 lei | 1 | 75.672 lei | 10.621 lei | 65.051 lei |
| 2016 | 32.271 lei | 23.522 lei | — | 28.090 lei | 2.568 lei | 25.522 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.486 lei
- Venituri totale
- 52.260 lei
- Cheltuieli totale
- 77.163 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.903 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.419 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.706 lei
- Stocuri
- 8.932 lei
- Creanțe
- 420 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.354 lei
- Datorii
- 68.514 lei
- Capitaluri
- -57.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.156 lei
- Venituri totale
- 88.067 lei
- Cheltuieli totale
- 103.921 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.854 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.736 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.110 lei
- Stocuri
- 13.793 lei
- Creanțe
- 2.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.117 lei
- Datorii
- 58.499 lei
- Capitaluri
- -32.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.356 lei
- Venituri totale
- 35.326 lei
- Cheltuieli totale
- 65.336 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.010 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.364 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.788 lei
- Stocuri
- 26.921 lei
- Creanțe
- 9.180 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.687 lei
- Datorii
- 64.441 lei
- Capitaluri
- -15.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 103 cumpărături directe, de la 45 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 113 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Slobozia Bradului4 atribuiri · cel mult 11 mii lei
- CONSILIUL LOCAL TULNICI9 atribuiri · cel mult 10 mii lei
- COMUNA NARUJA6 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- Comuna Paulesti (Consiliul local Paulesti)5 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- COMUNA BERCA3 atribuiri · cel mult 6 mii lei
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea)6 atribuiri · cel mult 6 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Panou proiect 1500x2000mm
1.600 lei · Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) · CPV 31523200-0 Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Cumpărare directă
Placute ABS 30x 90mm
90 lei · MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI · CPV 30192170-3 Panouri de afisare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Panou proiect 1500x2000mm
1.600 lei · COMUNA BERCA · CPV 31523200-0 Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Cumpărare directă
Stampila dreptunghiulara
80 lei · SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI · CPV 30192153-8 Stampile cu text (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pachet materiale promovare
438 lei · COMUNA NARUJA · CPV 30199700-7 Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Vrancea →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 iunie 2021 și 25 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului