ZAZA PROJECTS & WORKS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 11 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ZAZA PROJECTS & WORKS S.R.L.
- CUI
- 45627876
- Nr. înmatriculare
- J2022000731124
- EUID
- ROONRC.J2022000731124
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- OLTENIEI, nr. 19, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400236
Contact
- Telefon
- 0731 010 215
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LABANCZ STEFAN CRISTOF — administrator
- SAMRTINEAN GHEORGHE-AUREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 340 din 1.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Cluj, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 10.552 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 595.059 lei | 112.905 lei | 1 | 2.782.795 lei | 1.542.555 lei | 1.240.352 lei |
| 2024 | 1.684.813 lei | 527.986 lei | 6 | 5.255.898 lei | 4.128.697 lei | 1.127.447 lei |
| 2023 | 1.915.555 lei | 401.822 lei | 14 | 1.783.695 lei | 1.184.614 lei | 599.461 lei |
| 2022 | 1.599.517 lei | 747.239 lei | 11 | 1.348.022 lei | 600.859 lei | 747.439 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 595.059 lei
- Venituri totale
- 629.581 lei
- Cheltuieli totale
- 508.755 lei
- Profit brut
- 120.826 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 112.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.647.671 lei
- Active circulante
- 1.135.124 lei
- Stocuri
- 333 lei
- Creanțe
- 621.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 513.747 lei
- Datorii
- 1.542.555 lei
- Capitaluri
- 1.240.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.684.813 lei
- Venituri totale
- 1.686.628 lei
- Cheltuieli totale
- 1.115.679 lei
- Profit brut
- 570.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 527.986 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.741.220 lei
- Active circulante
- 514.678 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 490.637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.041 lei
- Datorii
- 4.128.697 lei
- Capitaluri
- 1.127.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.915.555 lei
- Venituri totale
- 1.924.537 lei
- Cheltuieli totale
- 1.506.432 lei
- Profit brut
- 418.105 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 401.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.662.333 lei
- Active circulante
- 121.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 119.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.713 lei
- Datorii
- 1.184.614 lei
- Capitaluri
- 599.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 3900 · Activități și servicii de decontaminare (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului