ZĂRANDLAND BISTRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Săvârșin, Comuna Săvârșin, înmatriculată la 22 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ZĂRANDLAND BISTRO S.R.L.
- CUI
- 46527271
- Nr. înmatriculare
- J2/1385/2022
- EUID
- ROONRC.J2/1385/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- Regele Mihai I, nr. 43, Sat Săvârșin, Comuna Săvârșin, Arad
- Localitate
- Sat Săvârșin, Comuna Săvârșin, Arad
- Cod poștal
- 317270
Contact
- Telefon
- 0799 391 093
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DEACU-SASU ROXANA-ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 97 din 159 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Arad, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 6.786 din 14.419 în tot județul, și locul 2.741 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 268.240 lei | -105.915 lei | 3 | 10.450 lei | 120.614 lei | -110.164 lei |
| 2024 | 431.045 lei | -5.336 lei | 2 | 44.474 lei | 48.723 lei | -4.249 lei |
| 2023 | 345.838 lei | 15.629 lei | 2 | 49.814 lei | 34.185 lei | 15.629 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.240 lei
- Venituri totale
- 435.408 lei
- Cheltuieli totale
- 541.323 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105.915 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 105.915 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.450 lei
- Stocuri
- 6.110 lei
- Creanțe
- 3.871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 469 lei
- Datorii
- 120.614 lei
- Capitaluri
- -110.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 431.045 lei
- Venituri totale
- 526.508 lei
- Cheltuieli totale
- 531.844 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.336 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.336 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.474 lei
- Stocuri
- 19.780 lei
- Creanțe
- 7.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.184 lei
- Datorii
- 48.723 lei
- Capitaluri
- -4.249 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 345.838 lei
- Venituri totale
- 345.838 lei
- Cheltuieli totale
- 326.819 lei
- Profit brut
- 19.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.814 lei
- Stocuri
- 19.507 lei
- Creanțe
- 95 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.212 lei
- Datorii
- 34.185 lei
- Capitaluri
- 15.629 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului