ZAGROS PRODUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 6 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ZAGROS PRODUCTION S.R.L.
- CUI
- 48269152
- Nr. înmatriculare
- J2023010309408
- EUID
- ROONRC.J2023010309408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- DUMBRAVA NOUĂ, nr. 5, bl. M28, sc. 2, et. 6, ap. 96, CAM. 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51142
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ALIZADEH MOHAMMAD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 458 din 1.069 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, municipiul București, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 29.784 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 999.172 lei | 124.842 lei | 2 | 165.951 lei | 40.839 lei | 125.112 lei |
| 2024 | 1.116.228 lei | 18.725 lei | 2 | 183.795 lei | 123.805 lei | 59.990 lei |
| 2023 | 238.982 lei | 95.413 lei | 1 | 214.890 lei | 119.277 lei | 95.613 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 999.172 lei
- Venituri totale
- 999.172 lei
- Cheltuieli totale
- 845.686 lei
- Profit brut
- 153.486 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.842 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.987 lei
- Active circulante
- 155.964 lei
- Stocuri
- 59.576 lei
- Creanțe
- 95.246 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.142 lei
- Datorii
- 40.839 lei
- Capitaluri
- 125.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.116.228 lei
- Venituri totale
- 1.116.286 lei
- Cheltuieli totale
- 1.075.063 lei
- Profit brut
- 41.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.546 lei
- Active circulante
- 132.249 lei
- Stocuri
- 89.374 lei
- Creanțe
- 10.669 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.206 lei
- Datorii
- 123.805 lei
- Capitaluri
- 59.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.982 lei
- Venituri totale
- 241.092 lei
- Cheltuieli totale
- 127.505 lei
- Profit brut
- 113.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.413 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.613 lei
- Active circulante
- 163.277 lei
- Stocuri
- 95.418 lei
- Creanțe
- 11.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.236 lei
- Datorii
- 119.277 lei
- Capitaluri
- 95.613 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului