YZOCAS SISTEM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sărmășag, Comuna Sărmășag, înmatriculată la 27 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- YZOCAS SISTEM S.R.L.
- CUI
- 39545305
- Nr. înmatriculare
- J31/435/2018
- EUID
- ROONRC.J31/435/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- RĂSĂRITULUI, nr. 9A, Sat Sărmășag, Comuna Sărmășag, Sălaj
- Localitate
- Sat Sărmășag, Comuna Sărmășag, Sălaj
- Cod poștal
- 457330
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KASZONI LORAND — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4391, județul Sălaj, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 2.322 din 6.249 în tot județul, și locul 1.341 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 40%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423.645 lei | -2.037 lei | 3 | 117.159 lei | 59.353 lei | 57.806 lei |
| 2024 | 302.485 lei | 6.647 lei | 2 | 153.446 lei | 69.735 lei | 83.711 lei |
| 2023 | 390.459 lei | 119.200 lei | 3 | 135.686 lei | 20.622 lei | 115.064 lei |
| 2022 | 296.306 lei | -4.336 lei | 4 | 20.223 lei | 24.359 lei | -4.136 lei |
| 2021 | 289.379 lei | 47.606 lei | 4 | 53.078 lei | 52.878 lei | 200 lei |
| 2020 | 195.112 lei | -5.358 lei | 3 | 41.450 lei | 46.608 lei | -5.158 lei |
| 2019 | 270.496 lei | 104.981 lei | 4 | 135.529 lei | 135.329 lei | 200 lei |
| 2018 | 19.091 lei | 10.161 lei | — | 11.091 lei | 730 lei | 10.361 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 423.645 lei
- Venituri totale
- 424.178 lei
- Cheltuieli totale
- 417.672 lei
- Profit brut
- 6.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.037 lei
- Active imobilizate
- 21.250 lei
- Active circulante
- 95.909 lei
- Stocuri
- 829 lei
- Creanțe
- 24.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.275 lei
- Datorii
- 59.353 lei
- Capitaluri
- 57.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.485 lei
- Venituri totale
- 302.601 lei
- Cheltuieli totale
- 291.555 lei
- Profit brut
- 11.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.250 lei
- Active circulante
- 115.196 lei
- Stocuri
- 685 lei
- Creanțe
- 23.770 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.741 lei
- Datorii
- 69.735 lei
- Capitaluri
- 83.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 390.459 lei
- Venituri totale
- 390.616 lei
- Cheltuieli totale
- 267.510 lei
- Profit brut
- 123.106 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.669 lei
- Active circulante
- 78.017 lei
- Stocuri
- 376 lei
- Creanțe
- 650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.991 lei
- Datorii
- 20.622 lei
- Capitaluri
- 115.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.306 lei
- Venituri totale
- 296.448 lei
- Cheltuieli totale
- 297.819 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.336 lei
- Active imobilizate
- 10.265 lei
- Active circulante
- 9.958 lei
- Stocuri
- 376 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.582 lei
- Datorii
- 24.359 lei
- Capitaluri
- -4.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.379 lei
- Venituri totale
- 289.406 lei
- Cheltuieli totale
- 238.964 lei
- Profit brut
- 50.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.308 lei
- Active circulante
- 34.770 lei
- Stocuri
- 376 lei
- Creanțe
- 535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.859 lei
- Datorii
- 52.878 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.112 lei
- Venituri totale
- 195.112 lei
- Cheltuieli totale
- 198.613 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.501 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.358 lei
- Active imobilizate
- 26.351 lei
- Active circulante
- 15.099 lei
- Stocuri
- 376 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.723 lei
- Datorii
- 46.608 lei
- Capitaluri
- -5.158 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 270.496 lei
- Venituri totale
- 270.496 lei
- Cheltuieli totale
- 162.810 lei
- Profit brut
- 107.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104.981 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 132.387 lei
- Stocuri
- 195 lei
- Creanțe
- 30.771 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101.421 lei
- Datorii
- 135.329 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.091 lei
- Venituri totale
- 19.091 lei
- Cheltuieli totale
- 8.357 lei
- Profit brut
- 10.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.091 lei
- Stocuri
- 106 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.985 lei
- Datorii
- 730 lei
- Capitaluri
- 10.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului