YUPENG INTERNATIONAL TRADING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 29 iulie 2002.
Identitate
- Denumire legală
- YUPENG INTERNATIONAL TRADING SRL
- CUI
- 14781424
- Nr. înmatriculare
- J40/6653/2002
- EUID
- ROONRC.J40/6653/2002
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iulie 2002
Sediu social
- Adresă
- Str. ION POLIZU, nr. 20, ap. CAMERA 3, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 0
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005 (cod 2097, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 30 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2006
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- REN PENG — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2012.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 2.238.611 lei | 1.748.905 lei | 489.706 lei |
| 2011 | 26.577 lei | -17.193 lei | 3 | 2.238.611 lei | 1.748.904 lei | 489.707 lei |
| 2010 | 207.970 lei | 28.467 lei | 3 | 2.253.173 lei | 1.746.273 lei | 506.900 lei |
| 2009 | 250.181 lei | 35.109 lei | 3 | 2.217.142 lei | 1.738.710 lei | 478.432 lei |
| 2008 | 452.710 lei | 29.849 lei | 2 | 3.301.594 lei | 2.858.271 lei | 443.323 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.361 lei
- Active circulante
- 2.235.250 lei
- Stocuri
- 1.888.208 lei
- Creanțe
- 107.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 239.457 lei
- Datorii
- 1.748.905 lei
- Capitaluri
- 489.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 194.862 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.577 lei
- Venituri totale
- 26.577 lei
- Cheltuieli totale
- 43.770 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.193 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.193 lei
- Active imobilizate
- 3.361 lei
- Active circulante
- 2.235.250 lei
- Stocuri
- 1.888.208 lei
- Creanțe
- 107.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 239.457 lei
- Datorii
- 1.748.904 lei
- Capitaluri
- 489.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 194.862 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 207.970 lei
- Venituri totale
- 207.970 lei
- Cheltuieli totale
- 172.186 lei
- Profit brut
- 35.784 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 28.467 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.361 lei
- Active circulante
- 2.249.812 lei
- Stocuri
- 1.912.652 lei
- Creanțe
- 113.963 lei
- Casa și conturi la bănci
- 223.197 lei
- Datorii
- 1.746.273 lei
- Capitaluri
- 506.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 194.862 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5142 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.1)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005 (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
- Stare la registrul comerțului: capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005
2014
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2002
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA