YUMMU SKINCARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 24 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- YUMMU SKINCARE S.R.L.
- CUI
- 48676393
- Nr. înmatriculare
- J2023001289179
- EUID
- ROONRC.J2023001289179
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2023
Sediu social
- Adresă
- FURNALIȘTILOR, nr. 8, bl. J5, sc. 1, et. 2, ap. 11, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800623
Contact
- Telefon
- 0744 787 809
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TOMA DIANA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4775, județul Galați, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 2.373 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.111%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.095.462 lei | 109.849 lei | 1 | 566.707 lei | 454.393 lei | 112.496 lei |
| 2024 | 90.424 lei | 1.891 lei | 1 | 99.121 lei | 96.511 lei | 2.647 lei |
| 2023 | 12.000 lei | 556 lei | 1 | 11.246 lei | 10.490 lei | 756 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.095.462 lei
- Venituri totale
- 1.098.307 lei
- Cheltuieli totale
- 961.473 lei
- Profit brut
- 136.834 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.849 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.290 lei
- Active circulante
- 489.417 lei
- Stocuri
- 179.704 lei
- Creanțe
- 241.627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.086 lei
- Datorii
- 454.393 lei
- Capitaluri
- 112.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.424 lei
- Venituri totale
- 150.792 lei
- Cheltuieli totale
- 147.396 lei
- Profit brut
- 3.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.891 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.434 lei
- Active circulante
- 96.687 lei
- Stocuri
- 68.526 lei
- Creanțe
- 2.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.919 lei
- Datorii
- 96.511 lei
- Capitaluri
- 2.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 11.324 lei
- Profit brut
- 676 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96 lei
- Active circulante
- 11.150 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.150 lei
- Datorii
- 10.490 lei
- Capitaluri
- 756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului