YRY TAX TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tânganu, Comuna Cernica, înmatriculată la 4 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- YRY TAX TEAM S.R.L.
- CUI
- 42872366
- Nr. înmatriculare
- J2020003321232
- EUID
- ROONRC.J2020003321232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 2020
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 2, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov
- Localitate
- Sat Tânganu, Comuna Cernica, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STANCIU IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 195 din 246 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Ilfov, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 36.185 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 184%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.473 lei | 8.605 lei | — | 21.279 lei | 1.800 lei | 19.479 lei |
| 2024 | 5.448 lei | -1.272 lei | — | 10.984 lei | 110 lei | 10.874 lei |
| 2023 | 11.997 lei | 217 lei | — | 12.146 lei | 0 lei | 12.146 lei |
| 2022 | 13.657 lei | 4.400 lei | — | 11.972 lei | 43 lei | 11.929 lei |
| 2021 | 23.192 lei | 6.009 lei | — | 7.573 lei | 43 lei | 7.530 lei |
| 2020 | 6.636 lei | 1.321 lei | — | 6.314 lei | 4.793 lei | 1.521 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.473 lei
- Venituri totale
- 15.473 lei
- Cheltuieli totale
- 5.325 lei
- Profit brut
- 10.148 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.279 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.710 lei
- Datorii
- 1.800 lei
- Capitaluri
- 19.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.448 lei
- Venituri totale
- 5.448 lei
- Cheltuieli totale
- 6.720 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.272 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.984 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.672 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.312 lei
- Datorii
- 110 lei
- Capitaluri
- 10.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.997 lei
- Venituri totale
- 11.997 lei
- Cheltuieli totale
- 11.741 lei
- Profit brut
- 256 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 217 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 163 lei
- Active circulante
- 11.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.392 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.591 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 12.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului