Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

YOUR RIGHT HAND DEPARTMENT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, înmatriculată la 11 martie 2022.

Identitate

Denumire legală
YOUR RIGHT HAND DEPARTMENT S.R.L.
CUI
45781661
Nr. înmatriculare
J2022004658407
EUID
ROONRC.J2022004658407
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 martie 2022

Sediu social

Adresă
EUROPA, nr. 3BIS, bl. J2, sc. A, et. 1, ap. 103, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.05.2025
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BERCHEZ BIANCA-MARIA — administrator
  • SIMION DALIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
821 mii lei02022: fără date2023: 66 mii lei2024: 155 mii lei2025: 821 mii lei2022202320242025
Rezultat net
116 mii lei0-131 lei2022: -131 lei2023: 10 mii lei2024: 22 mii lei2025: 116 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 9 din 97 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9002, județul Ilfov, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 10.187 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 429%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025821.157 lei115.711 lei1233.008 lei117.057 lei115.951 lei
2024155.145 lei22.427 lei159.936 lei27.550 lei32.386 lei
202366.109 lei9.890 lei114.046 lei4.287 lei9.759 lei
2022-131 lei131 lei-131 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
821.157 lei
Venituri totale
825.439 lei
Cheltuieli totale
682.216 lei
Profit brut
143.223 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
115.711 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
48.854 lei
Active circulante
184.154 lei
Stocuri
44.081 lei
Creanțe
69.581 lei
Casa și conturi la bănci
70.492 lei
Datorii
117.057 lei
Capitaluri
115.951 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
155.145 lei
Venituri totale
162.788 lei
Cheltuieli totale
134.295 lei
Profit brut
28.493 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
22.427 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
59.936 lei
Stocuri
Creanțe
15.271 lei
Casa și conturi la bănci
44.665 lei
Datorii
27.550 lei
Capitaluri
32.386 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
66.109 lei
Venituri totale
66.109 lei
Cheltuieli totale
55.571 lei
Profit brut
10.538 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.890 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
14.046 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
14.046 lei
Datorii
4.287 lei
Capitaluri
9.759 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑