YOUR GIFTS BOX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 30 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- YOUR GIFTS BOX S.R.L.
- CUI
- 36471670
- Nr. înmatriculare
- J2016001554299
- EUID
- ROONRC.J2016001554299
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2016
Sediu social
- Adresă
- CONULUI, nr. 9, clădirea C9, camera 22, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOR VIOLENA SUZANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 434 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Prahova, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 1.356 din 21.767 în tot județul, și locul 2.808 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.992.362 lei | 191.085 lei | 5 | 2.762.575 lei | 2.410.532 lei | 352.165 lei |
| 2024 | 5.605.161 lei | 417.889 lei | 5 | 3.383.379 lei | 2.556.848 lei | 827.747 lei |
| 2023 | 3.148.038 lei | 409.373 lei | 2 | 2.847.558 lei | 2.439.067 lei | 409.858 lei |
| 2022 | 1.843.809 lei | 102.502 lei | 4 | 2.183.945 lei | 2.082.363 lei | 102.983 lei |
| 2021 | 1.078.541 lei | 184.956 lei | 2 | 1.283.860 lei | 1.332.263 lei | 4.136 lei |
| 2020 | 45.161 lei | -55.490 lei | — | 801.996 lei | 982.940 lei | -180.820 lei |
| 2019 | — | -125.166 lei | 1 | 28.943 lei | 154.373 lei | -125.430 lei |
| 2018 | 0 lei | -150 lei | 0 | 1.824 lei | 2.188 lei | -364 lei |
| 2017 | 0 lei | -464 lei | 0 | 1.474 lei | 1.688 lei | -214 lei |
| 2016 | 1.085 lei | 50 lei | 0 | 1.771 lei | 1.521 lei | 250 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.992.362 lei
- Venituri totale
- 5.001.459 lei
- Cheltuieli totale
- 4.769.748 lei
- Profit brut
- 231.711 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 191.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 451.589 lei
- Active circulante
- 2.310.986 lei
- Stocuri
- 1.698.336 lei
- Creanțe
- 298.908 lei
- Casa și conturi la bănci
- 313.742 lei
- Datorii
- 2.410.532 lei
- Capitaluri
- 352.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.605.161 lei
- Venituri totale
- 5.843.346 lei
- Cheltuieli totale
- 5.362.957 lei
- Profit brut
- 480.389 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 417.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 403.244 lei
- Active circulante
- 2.980.135 lei
- Stocuri
- 1.840.955 lei
- Creanțe
- 871.218 lei
- Casa și conturi la bănci
- 267.962 lei
- Datorii
- 2.556.848 lei
- Capitaluri
- 827.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.148.038 lei
- Venituri totale
- 3.280.187 lei
- Cheltuieli totale
- 2.812.284 lei
- Profit brut
- 467.903 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 409.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 726.450 lei
- Active circulante
- 2.121.108 lei
- Stocuri
- 1.374.371 lei
- Creanțe
- 601.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.222 lei
- Datorii
- 2.439.067 lei
- Capitaluri
- 409.858 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.843.809 lei
- Venituri totale
- 1.864.507 lei
- Cheltuieli totale
- 1.743.958 lei
- Profit brut
- 120.549 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.502 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 658.665 lei
- Active circulante
- 1.525.280 lei
- Stocuri
- 922.769 lei
- Creanțe
- 345.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 257.255 lei
- Datorii
- 2.082.363 lei
- Capitaluri
- 102.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.078.541 lei
- Venituri totale
- 1.084.612 lei
- Cheltuieli totale
- 889.604 lei
- Profit brut
- 195.008 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.956 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 334.227 lei
- Active circulante
- 949.633 lei
- Stocuri
- 535.017 lei
- Creanțe
- 132.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 282.387 lei
- Datorii
- 1.332.263 lei
- Capitaluri
- 4.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.161 lei
- Venituri totale
- 45.262 lei
- Cheltuieli totale
- 99.397 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.135 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.490 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 801.996 lei
- Stocuri
- 532.684 lei
- Creanțe
- 150.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.108 lei
- Datorii
- 982.940 lei
- Capitaluri
- -180.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 125.155 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 125.155 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 125.166 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.612 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.331 lei
- Datorii
- 154.373 lei
- Capitaluri
- -125.430 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.824 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 739 lei
- Datorii
- 2.188 lei
- Capitaluri
- -364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 464 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 464 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 464 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.474 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 389 lei
- Datorii
- 1.688 lei
- Capitaluri
- -214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.085 lei
- Venituri totale
- 1.085 lei
- Cheltuieli totale
- 1.002 lei
- Profit brut
- 83 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 336 lei
- Active circulante
- 1.435 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 350 lei
- Datorii
- 1.521 lei
- Capitaluri
- 250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 2042 · Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului