YMY OFFICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 5 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- YMY OFFICE S.R.L.
- CUI
- 46605736
- Nr. înmatriculare
- J40/15232/2022
- EUID
- ROONRC.J40/15232/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 august 2022
Sediu social
- Adresă
- PUȚUL LUI ZAMFIR, nr. 53, mezanin, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILINCA IULIA-BIANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 782 din 3.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, municipiul București, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 25.121 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.311.070 lei | 630.941 lei | 1 | 5.243.476 lei | 3.055.557 lei | 2.187.919 lei |
| 2024 | 1.251.089 lei | 475.238 lei | 1 | 5.415.955 lei | 3.858.977 lei | 1.556.978 lei |
| 2023 | 1.226.191 lei | 959.381 lei | 1 | 5.587.829 lei | 4.506.089 lei | 1.081.740 lei |
| 2022 | 243.652 lei | 122.159 lei | 1 | 5.808.495 lei | 5.686.136 lei | 122.359 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.311.070 lei
- Venituri totale
- 1.311.070 lei
- Cheltuieli totale
- 569.742 lei
- Profit brut
- 741.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 630.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.234.783 lei
- Active circulante
- 8.693 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.730 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.963 lei
- Datorii
- 3.055.557 lei
- Capitaluri
- 2.187.919 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.251.089 lei
- Venituri totale
- 1.251.089 lei
- Cheltuieli totale
- 688.823 lei
- Profit brut
- 562.266 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 475.238 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 5.409.435 lei
- Active circulante
- 6.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.407 lei
- Datorii
- 3.858.977 lei
- Capitaluri
- 1.556.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.226.191 lei
- Venituri totale
- 1.226.191 lei
- Cheltuieli totale
- 256.749 lei
- Profit brut
- 969.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 959.381 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.584.087 lei
- Active circulante
- 3.742 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.742 lei
- Datorii
- 4.506.089 lei
- Capitaluri
- 1.081.740 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.652 lei
- Venituri totale
- 243.652 lei
- Cheltuieli totale
- 119.056 lei
- Profit brut
- 124.596 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.758.739 lei
- Active circulante
- 49.756 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.494 lei
- Datorii
- 5.686.136 lei
- Capitaluri
- 122.359 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului