YES PROMOTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, înmatriculată la 26 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- YES PROMOTION S.R.L.
- CUI
- 23771373
- Nr. înmatriculare
- J23/2805/2019
- EUID
- ROONRC.J23/2805/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU CEL BUN, nr. 22A, sc. B, et. 4 retras, ap. B-41, camera 1, LOT 1/1, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 26.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NEGRU DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 437 din 929 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Ilfov, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 20.062 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 74%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.826 lei | 30.517 lei | 1 | 322.964 lei | 387.981 lei | -62.093 lei |
| 2024 | 155.241 lei | 10.526 lei | 1 | 291.496 lei | 387.030 lei | -92.610 lei |
| 2023 | 142.413 lei | -11.593 lei | 1 | 309.688 lei | 415.748 lei | -103.136 lei |
| 2022 | 98.882 lei | -15.668 lei | 1 | 324.424 lei | 415.967 lei | -91.543 lei |
| 2021 | 31.100 lei | -2.027 lei | — | 331.161 lei | 407.036 lei | -75.875 lei |
| 2020 | 27.368 lei | -9.995 lei | — | 338.339 lei | 412.187 lei | -73.848 lei |
| 2019 | 111.595 lei | 2.255 lei | — | 312.216 lei | 376.069 lei | -63.853 lei |
| 2018 | 112.094 lei | 3.235 lei | — | 304.138 lei | 370.668 lei | -66.108 lei |
| 2017 | 83.877 lei | -10.184 lei | 1 | 292.294 lei | 362.059 lei | -69.343 lei |
| 2016 | 53.261 lei | 7.473 lei | 1 | 300.120 lei | 361.152 lei | -59.159 lei |
| 2015 | 108.126 lei | -139.676 lei | 1 | 291.554 lei | 360.059 lei | -66.632 lei |
| 2014 | 268.739 lei | 26.866 lei | 1 | 446.490 lei | 373.447 lei | 73.043 lei |
| 2013 | 223.567 lei | 25.005 lei | 1 | 459.994 lei | 413.817 lei | 46.177 lei |
| 2012 | 331.673 lei | -35.634 lei | 1 | 402.561 lei | 393.750 lei | 21.172 lei |
| 2011 | 342.268 lei | -20.010 lei | 1 | 371.124 lei | 324.258 lei | 56.807 lei |
| 2010 | 293.112 lei | 12.065 lei | 1 | 283.052 lei | 216.177 lei | 76.816 lei |
| 2009 | 378.799 lei | 72.052 lei | 1 | 163.789 lei | 100.344 lei | 64.751 lei |
| 2008 | 125.526 lei | -7.500 lei | 1 | 64.926 lei | 72.226 lei | -7.300 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.826 lei
- Venituri totale
- 269.826 lei
- Cheltuieli totale
- 236.610 lei
- Profit brut
- 33.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.517 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.784 lei
- Active circulante
- 279.180 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 234.828 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.352 lei
- Datorii
- 387.981 lei
- Capitaluri
- -62.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.241 lei
- Venituri totale
- 155.241 lei
- Cheltuieli totale
- 143.162 lei
- Profit brut
- 12.079 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.526 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.956 lei
- Active circulante
- 236.540 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 209.842 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.698 lei
- Datorii
- 387.030 lei
- Capitaluri
- -92.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.413 lei
- Venituri totale
- 142.413 lei
- Cheltuieli totale
- 152.582 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.169 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.593 lei
- Active imobilizate
- 66.128 lei
- Active circulante
- 243.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 243.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 219 lei
- Datorii
- 415.748 lei
- Capitaluri
- -103.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.882 lei
- Venituri totale
- 98.882 lei
- Cheltuieli totale
- 111.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.063 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.668 lei
- Active imobilizate
- 77.301 lei
- Active circulante
- 247.123 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 242.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.245 lei
- Datorii
- 415.967 lei
- Capitaluri
- -91.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.100 lei
- Venituri totale
- 31.100 lei
- Cheltuieli totale
- 32.194 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.027 lei
- Active imobilizate
- 88.473 lei
- Active circulante
- 242.688 lei
- Stocuri
- 286 lei
- Creanțe
- 242.041 lei
- Casa și conturi la bănci
- 361 lei
- Datorii
- 407.036 lei
- Capitaluri
- -75.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.368 lei
- Venituri totale
- 27.776 lei
- Cheltuieli totale
- 36.939 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.163 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.995 lei
- Active imobilizate
- 95.921 lei
- Active circulante
- 242.418 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 242.252 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166 lei
- Datorii
- 412.187 lei
- Capitaluri
- -73.848 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.595 lei
- Venituri totale
- 111.595 lei
- Cheltuieli totale
- 105.991 lei
- Profit brut
- 5.604 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.255 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.966 lei
- Active circulante
- 287.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 244.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.126 lei
- Datorii
- 376.069 lei
- Capitaluri
- -63.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.094 lei
- Venituri totale
- 112.094 lei
- Cheltuieli totale
- 105.496 lei
- Profit brut
- 6.598 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.654 lei
- Active circulante
- 265.484 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 233.399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.085 lei
- Datorii
- 370.668 lei
- Capitaluri
- -66.108 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.877 lei
- Venituri totale
- 83.886 lei
- Cheltuieli totale
- 91.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.184 lei
- Active imobilizate
- 35.070 lei
- Active circulante
- 257.224 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 237.898 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.326 lei
- Datorii
- 362.059 lei
- Capitaluri
- -69.343 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.261 lei
- Venituri totale
- 53.261 lei
- Cheltuieli totale
- 44.190 lei
- Profit brut
- 9.071 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.473 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.789 lei
- Active circulante
- 260.331 lei
- Stocuri
- 540 lei
- Creanțe
- 243.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.277 lei
- Datorii
- 361.152 lei
- Capitaluri
- -59.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.126 lei
- Venituri totale
- 108.126 lei
- Cheltuieli totale
- 244.558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 136.432 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 139.676 lei
- Active imobilizate
- 44.114 lei
- Active circulante
- 247.440 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 247.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- -75 lei
- Datorii
- 360.059 lei
- Capitaluri
- -66.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 268.739 lei
- Venituri totale
- 268.739 lei
- Cheltuieli totale
- 232.635 lei
- Profit brut
- 36.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.866 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.101 lei
- Active circulante
- 424.389 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 415.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.338 lei
- Datorii
- 373.447 lei
- Capitaluri
- 73.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 223.567 lei
- Venituri totale
- 223.574 lei
- Cheltuieli totale
- 193.471 lei
- Profit brut
- 30.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.007 lei
- Active circulante
- 439.987 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 438.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.300 lei
- Datorii
- 413.817 lei
- Capitaluri
- 46.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 331.673 lei
- Venituri totale
- 331.727 lei
- Cheltuieli totale
- 367.361 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.634 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.634 lei
- Active imobilizate
- 20.674 lei
- Active circulante
- 381.887 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 474 lei
- Casa și conturi la bănci
- 381.413 lei
- Datorii
- 393.750 lei
- Capitaluri
- 21.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 342.268 lei
- Venituri totale
- 342.368 lei
- Cheltuieli totale
- 362.378 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.010 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.010 lei
- Active imobilizate
- 21.403 lei
- Active circulante
- 349.721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 314.464 lei
- Datorii
- 324.258 lei
- Capitaluri
- 56.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 293.112 lei
- Venituri totale
- 293.280 lei
- Cheltuieli totale
- 274.857 lei
- Profit brut
- 18.423 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 12.065 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 22.132 lei
- Active circulante
- 260.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.862 lei
- Casa și conturi la bănci
- 226.058 lei
- Datorii
- 216.177 lei
- Capitaluri
- 76.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 378.799 lei
- Venituri totale
- 379.075 lei
- Cheltuieli totale
- 295.651 lei
- Profit brut
- 83.424 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 72.052 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.885 lei
- Active circulante
- 160.904 lei
- Stocuri
- 10.513 lei
- Creanțe
- 2.604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 147.787 lei
- Datorii
- 100.344 lei
- Capitaluri
- 64.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 125.526 lei
- Venituri totale
- 125.526 lei
- Cheltuieli totale
- 129.888 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 4.362 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 7.500 lei
- Active imobilizate
- 3.208 lei
- Active circulante
- 61.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.646 lei
- Datorii
- 72.226 lei
- Capitaluri
- -7.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (6)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA