YES COMMENT 4PEOPLE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 2 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- YES COMMENT 4PEOPLE S.R.L.
- CUI
- 40897500
- Nr. înmatriculare
- J7/337/2019
- EUID
- ROONRC.J7/337/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- NAȚIONALĂ, nr. 28A, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710011
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂLĂȘCĂU SERGIU SAVIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6312, județul Botoșani. Locul 4.843 din 5.640 în tot județul, și locul 2.328 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 94%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.620 lei | -89.426 lei | 1 | 305.103 lei | 36.316 lei | 268.787 lei |
| 2024 | 477.200 lei | 357.934 lei | 2 | 390.985 lei | 24.880 lei | 364.913 lei |
| 2023 | 67.501 lei | 4.443 lei | 1 | 33.640 lei | 52 lei | 26.979 lei |
| 2022 | 45.200 lei | 1.789 lei | 1 | 36.318 lei | 1.755 lei | 22.536 lei |
| 2021 | 45.168 lei | 2.100 lei | 2 | 44.362 lei | 6.171 lei | 20.747 lei |
| 2020 | 74.783 lei | 254 lei | 2 | 44.697 lei | 3.158 lei | 18.648 lei |
| 2019 | 19.000 lei | 18.194 lei | 2 | 95.819 lei | 8.333 lei | 18.394 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.620 lei
- Venituri totale
- 28.327 lei
- Cheltuieli totale
- 117.521 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 89.194 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 89.426 lei
- Active imobilizate
- 272.451 lei
- Active circulante
- 32.652 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.572 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.080 lei
- Datorii
- 36.316 lei
- Capitaluri
- 268.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 477.200 lei
- Venituri totale
- 483.944 lei
- Cheltuieli totale
- 116.754 lei
- Profit brut
- 367.190 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 357.934 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 211.709 lei
- Active circulante
- 179.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.943 lei
- Datorii
- 24.880 lei
- Capitaluri
- 364.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.501 lei
- Venituri totale
- 72.918 lei
- Cheltuieli totale
- 67.893 lei
- Profit brut
- 5.025 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.978 lei
- Active circulante
- 21.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.622 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.040 lei
- Datorii
- 52 lei
- Capitaluri
- 26.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.200 lei
- Venituri totale
- 50.617 lei
- Cheltuieli totale
- 47.929 lei
- Profit brut
- 2.688 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.746 lei
- Active circulante
- 18.572 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 196 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.376 lei
- Datorii
- 1.755 lei
- Capitaluri
- 22.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.168 lei
- Venituri totale
- 50.614 lei
- Cheltuieli totale
- 47.523 lei
- Profit brut
- 3.091 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.100 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.513 lei
- Active circulante
- 20.849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.161 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.688 lei
- Datorii
- 6.171 lei
- Capitaluri
- 20.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.783 lei
- Venituri totale
- 123.275 lei
- Cheltuieli totale
- 121.851 lei
- Profit brut
- 1.424 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 254 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.947 lei
- Active circulante
- 17.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 850 lei
- Datorii
- 3.158 lei
- Capitaluri
- 18.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.000 lei
- Venituri totale
- 112.260 lei
- Cheltuieli totale
- 93.876 lei
- Profit brut
- 18.384 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.194 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.961 lei
- Active circulante
- 84.858 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.270 lei
- Datorii
- 8.333 lei
- Capitaluri
- 18.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului