YELLOW TAXI SERV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 13 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- YELLOW TAXI SERV S.R.L.
- CUI
- 38852751
- Nr. înmatriculare
- J30/125/2018
- EUID
- ROONRC.J30/125/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- CRIZANTEMEI, bl. M9, ap. 17, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 440177
Contact
- Telefon
- 0772 052 993
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- JANAI ROSSEMARI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 64 din 129 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Satu Mare, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 7.257 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.453 lei | 17.580 lei | 1 | 79.590 lei | 0 lei | 79.590 lei |
| 2024 | 52.785 lei | 6.178 lei | 1 | 65.649 lei | 3.639 lei | 62.010 lei |
| 2023 | 69.273 lei | 20.013 lei | 1 | 75.676 lei | 344 lei | 75.332 lei |
| 2022 | 76.284 lei | 1.046 lei | 1 | 35.819 lei | 0 lei | 35.819 lei |
| 2021 | 42.742 lei | -3.294 lei | 1 | 36.168 lei | 1.395 lei | 34.773 lei |
| 2020 | 30.137 lei | 3.884 lei | 1 | 38.067 lei | 0 lei | 38.067 lei |
| 2019 | 54.441 lei | 21.337 lei | — | 35.894 lei | 1.711 lei | 34.183 lei |
| 2018 | 29.388 lei | 12.645 lei | 1 | 39.696 lei | 26.851 lei | 12.845 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 57.453 lei
- Venituri totale
- 72.748 lei
- Cheltuieli totale
- 52.422 lei
- Profit brut
- 20.326 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.580 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.590 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.163 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 79.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 52.785 lei
- Venituri totale
- 68.442 lei
- Cheltuieli totale
- 61.415 lei
- Profit brut
- 7.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.275 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.374 lei
- Datorii
- 3.639 lei
- Capitaluri
- 62.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 69.273 lei
- Venituri totale
- 69.287 lei
- Cheltuieli totale
- 44.796 lei
- Profit brut
- 24.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.013 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.744 lei
- Active circulante
- 40.932 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.632 lei
- Datorii
- 344 lei
- Capitaluri
- 75.332 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului