YANNIS YARD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, înmatriculată la 4 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- YANNIS YARD S.R.L.
- CUI
- 48890124
- Nr. înmatriculare
- J2023001513179
- EUID
- ROONRC.J2023001513179
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Principala, nr. 108, Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, Galați
- Localitate
- Sat Drăgănești, Comuna Drăgănești, Galați
- Cod poștal
- 807110
Contact
- Telefon
- 0748 950 341
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BOGIU LARISA-MANUELA — administrator
- BOGIU VICTORIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 358 din 1.093 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Galați, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 4.388 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 79%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394.591 lei | 23.546 lei | 1 | 528.689 lei | 487.162 lei | 41.527 lei |
| 2024 | 220.535 lei | 9.077 lei | 1 | 171.211 lei | 165.708 lei | 5.503 lei |
| 2023 | 15.811 lei | -916 lei | 1 | 22.481 lei | 23.397 lei | -916 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.591 lei
- Venituri totale
- 529.489 lei
- Cheltuieli totale
- 501.564 lei
- Profit brut
- 27.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.546 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 528.689 lei
- Stocuri
- 557.229 lei
- Creanțe
- 35.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- -63.769 lei
- Datorii
- 487.162 lei
- Capitaluri
- 41.527 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.535 lei
- Venituri totale
- 217.731 lei
- Cheltuieli totale
- 206.965 lei
- Profit brut
- 10.766 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 171.211 lei
- Stocuri
- 126.857 lei
- Creanțe
- 37.535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.819 lei
- Datorii
- 165.708 lei
- Capitaluri
- 5.503 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.811 lei
- Venituri totale
- 15.811 lei
- Cheltuieli totale
- 16.727 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 916 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 916 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.481 lei
- Stocuri
- 22.663 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -182 lei
- Datorii
- 23.397 lei
- Capitaluri
- -916 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului