X-TRAVAGANCE HAIR STUDIO SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Aluniș, Comuna Frumușeni, înmatriculată la 30 martie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- X-TRAVAGANCE HAIR STUDIO SRL
- CUI
- 30007990
- Nr. înmatriculare
- J2012000350029
- EUID
- ROONRC.J2012000350029
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 martie 2012
Sediu social
- Adresă
- ALUNIȘ, nr. 299, Sat Aluniș, Comuna Frumușeni, Arad
- Localitate
- Sat Aluniș, Comuna Frumușeni, Arad
- Cod poștal
- 317121
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.03.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOTH MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9621, județul Arad, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 7.781 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 206.936 lei | 3.909 lei | 1 | 78.649 lei | 46.465 lei | 41.767 lei |
| 2024 | 169.413 lei | 20.673 lei | 2 | 71.428 lei | 33.570 lei | 37.858 lei |
| 2023 | 118.342 lei | 8.671 lei | 2 | 67.574 lei | 50.389 lei | 17.185 lei |
| 2022 | 131.966 lei | 2.177 lei | 3 | 53.032 lei | 44.518 lei | 8.514 lei |
| 2021 | 122.903 lei | 24.020 lei | 3 | 60.148 lei | 53.811 lei | 6.337 lei |
| 2020 | 114.899 lei | -4.185 lei | 3 | 56.329 lei | 74.011 lei | -17.682 lei |
| 2019 | 158.285 lei | 15.449 lei | 3 | 56.207 lei | 69.704 lei | -13.497 lei |
| 2018 | 97.480 lei | 10.588 lei | 2 | 56.322 lei | 85.268 lei | -28.946 lei |
| 2017 | 111.564 lei | -11.953 lei | 2 | 35.553 lei | 75.087 lei | -39.534 lei |
| 2016 | 137.083 lei | 7.244 lei | 4 | 44.400 lei | 71.981 lei | -27.581 lei |
| 2015 | 121.154 lei | -14.819 lei | 4 | 57.734 lei | 92.559 lei | -34.825 lei |
| 2014 | 95.011 lei | -36.688 lei | 4 | 61.549 lei | 81.555 lei | -20.006 lei |
| 2013 | 125.620 lei | 16.933 lei | 5 | 50.484 lei | 33.802 lei | 16.682 lei |
| 2012 | 59.760 lei | -451 lei | 4 | 24.601 lei | 24.852 lei | -251 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.936 lei
- Venituri totale
- 214.455 lei
- Cheltuieli totale
- 208.400 lei
- Profit brut
- 6.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.909 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.649 lei
- Stocuri
- 57.699 lei
- Creanțe
- 2.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.625 lei
- Datorii
- 46.465 lei
- Capitaluri
- 41.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.413 lei
- Venituri totale
- 204.160 lei
- Cheltuieli totale
- 181.446 lei
- Profit brut
- 22.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.673 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 71.300 lei
- Stocuri
- 61.217 lei
- Creanțe
- 3.608 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.475 lei
- Datorii
- 33.570 lei
- Capitaluri
- 37.858 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.342 lei
- Venituri totale
- 133.766 lei
- Cheltuieli totale
- 123.755 lei
- Profit brut
- 10.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 121 lei
- Active circulante
- 67.453 lei
- Stocuri
- 61.583 lei
- Creanțe
- 1.177 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.693 lei
- Datorii
- 50.389 lei
- Capitaluri
- 17.185 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.