WWW CAZARE HOSTEL NET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Hunedoara, înmatriculată la 27 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- WWW CAZARE HOSTEL NET S.R.L.
- CUI
- 43390128
- Nr. înmatriculare
- J2020001312207
- EUID
- ROONRC.J2020001312207
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- REVOLUȚIEI, nr. 3, Parter și etajul 1, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Cod poștal
- 331128
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 29 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICA STELICĂ FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 34 din 55 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5590, județul Hunedoara, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 6.905 din 10.413 în tot județul, și locul 7.411 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 58%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.702 lei | -16.126 lei | 0 | 152.408 lei | 266.529 lei | -114.121 lei |
| 2024 | 201.408 lei | -154.445 lei | 0 | 200.029 lei | 298.023 lei | -97.994 lei |
| 2023 | 114.872 lei | -17.100 lei | — | 245.074 lei | 188.622 lei | 56.452 lei |
| 2022 | 250.956 lei | 73.312 lei | — | 312.396 lei | 238.844 lei | 73.552 lei |
| 2021 | 174.594 lei | 41.777 lei | 2 | 42.292 lei | 6.547 lei | 35.745 lei |
| 2020 | — | -6.232 lei | 1 | 7.200 lei | 13.232 lei | -6.032 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.702 lei
- Venituri totale
- 84.702 lei
- Cheltuieli totale
- 100.362 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.660 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.126 lei
- Active imobilizate
- 135.392 lei
- Active circulante
- 17.016 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.016 lei
- Datorii
- 266.529 lei
- Capitaluri
- -114.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.408 lei
- Venituri totale
- 201.784 lei
- Cheltuieli totale
- 350.175 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 148.391 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 154.445 lei
- Active imobilizate
- 184.453 lei
- Active circulante
- 15.576 lei
- Stocuri
- 216 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.360 lei
- Datorii
- 298.023 lei
- Capitaluri
- -97.994 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.872 lei
- Venituri totale
- 114.872 lei
- Cheltuieli totale
- 130.823 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.951 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.100 lei
- Active imobilizate
- 233.514 lei
- Active circulante
- 11.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.560 lei
- Datorii
- 188.622 lei
- Capitaluri
- 56.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 9610 · Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului