WST AUTOMOTIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 30 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- WST AUTOMOTIVE S.R.L.
- CUI
- 46397554
- Nr. înmatriculare
- J2022003016358
- EUID
- ROONRC.J2022003016358
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, nr. 8, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300269
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 8 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILLEȘ BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 252.216 lei | 203.334 lei | 1 | 219.308 lei | 15.734 lei | 203.574 lei |
| 2022 | 109.267 lei | 107.165 lei | 1 | 109.203 lei | 1.838 lei | 107.365 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.216 lei
- Venituri totale
- 252.217 lei
- Cheltuieli totale
- 46.410 lei
- Profit brut
- 205.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 203.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 219.308 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 179.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.503 lei
- Datorii
- 15.734 lei
- Capitaluri
- 203.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.267 lei
- Venituri totale
- 109.267 lei
- Cheltuieli totale
- 1.031 lei
- Profit brut
- 108.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 109.203 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.676 lei
- Datorii
- 1.838 lei
- Capitaluri
- 107.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului