WORKING TECHNOLOGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, înmatriculată la 24 aprilie 2018.
Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- WORKING TECHNOLOGY S.R.L.
- CUI
- 39238629
- Nr. înmatriculare
- J24/558/2018
- EUID
- ROONRC.J24/558/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- Petre Dulfu, nr. 106A, Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, Maramureș
- Localitate
- Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, Maramureș
- Cod poștal
- 437355
Stare
- Stare ONRC
- faliment (cod 1070, din 8 iul)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (cod 1139, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 5.624.639 lei.
- Obligații principale
- 5.347.349 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 277.290 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Faliment
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 3.047.495 lei | 201.841 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 1.783.768 lei | 57.562 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 516.086 lei | 17.887 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Maramureș →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- ZENIT MANAGEMENT SPRL — lichidator judiciar provizoriu
- ZENIT MANAGEMENT SPRL FILIALA TIMIŞ — lichidator judiciar provizoriu
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.079.191 lei | -1.473.711 lei | — | 789.648 lei | 6.705.042 lei | -5.915.394 lei |
| 2024 | 6.618.063 lei | -2.338.753 lei | 155 | 1.185.835 lei | 5.627.518 lei | -4.441.683 lei |
| 2023 | 8.635.863 lei | -1.511.011 lei | 170 | 1.737.094 lei | 3.589.573 lei | -1.852.479 lei |
| 2022 | 5.143.786 lei | 105.022 lei | 124 | 2.090.576 lei | 2.088.955 lei | 1.621 lei |
| 2021 | 4.488.373 lei | 293.039 lei | 109 | 1.402.319 lei | 1.113.262 lei | 293.259 lei |
| 2020 | 2.658.754 lei | 202.593 lei | 75 | 1.150.109 lei | 945.483 lei | 208.828 lei |
| 2019 | 1.357.770 lei | 47.946 lei | 44 | 365.725 lei | 363.712 lei | 6.215 lei |
| 2018 | 405.050 lei | -41.931 lei | — | 174.917 lei | 216.648 lei | -41.731 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.079.191 lei
- Venituri totale
- 6.079.191 lei
- Cheltuieli totale
- 7.552.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.473.711 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.473.711 lei
- Active imobilizate
- 75.242 lei
- Active circulante
- 714.406 lei
- Stocuri
- 297.250 lei
- Creanțe
- 344.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.982 lei
- Datorii
- 6.705.042 lei
- Capitaluri
- -5.915.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.618.063 lei
- Venituri totale
- 6.656.444 lei
- Cheltuieli totale
- 8.995.197 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.338.753 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.338.753 lei
- Active imobilizate
- 135.095 lei
- Active circulante
- 1.050.740 lei
- Stocuri
- 276.363 lei
- Creanțe
- 728.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.311 lei
- Datorii
- 5.627.518 lei
- Capitaluri
- -4.441.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 155
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.635.863 lei
- Venituri totale
- 8.712.898 lei
- Cheltuieli totale
- 10.223.909 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.511.011 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.511.011 lei
- Active imobilizate
- 209.066 lei
- Active circulante
- 1.528.028 lei
- Stocuri
- 176.886 lei
- Creanțe
- 1.231.957 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.185 lei
- Datorii
- 3.589.573 lei
- Capitaluri
- -1.852.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 170
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1330 · Finisarea materialelor textile (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 2651 · Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN Rev.2)
- 2712 · Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (8 iul → prezent)
- faliment (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: faliment
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului