WOODLINEMOB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vaslui, înmatriculată la 15 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- WOODLINEMOB S.R.L.
- CUI
- 34512730
- Nr. înmatriculare
- J2015000203377
- EUID
- ROONRC.J2015000203377
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, bl. 152, sc. C, et. 4, ap. 1, Municipiul Vaslui, Vaslui
- Localitate
- Municipiul Vaslui, Vaslui
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIACONU CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3109, județul Vaslui, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 2.359 din 6.305 în tot județul, și locul 388 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 70%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.318 lei | -615.842 lei | 10 | 1.446.445 lei | 1.774.413 lei | -269.118 lei |
| 2024 | 1.111.517 lei | 101.166 lei | 14 | 1.610.270 lei | 1.322.396 lei | 346.724 lei |
| 2023 | 1.530.582 lei | 100.723 lei | 13 | 1.574.339 lei | 1.387.631 lei | 245.558 lei |
| 2022 | 1.310.476 lei | 64.387 lei | 11 | 1.434.200 lei | 1.348.215 lei | 144.835 lei |
| 2021 | 993.522 lei | 95.179 lei | 12 | 1.286.760 lei | 1.071.502 lei | 183.708 lei |
| 2020 | 700.366 lei | 91.240 lei | 9 | 469.634 lei | 454.376 lei | 88.498 lei |
| 2019 | 652.317 lei | 68.348 lei | 7 | 254.279 lei | 260.261 lei | -2.742 lei |
| 2018 | 330.695 lei | 39.127 lei | 6 | 136.672 lei | 100.545 lei | -71.090 lei |
| 2017 | 88.658 lei | -89.699 lei | 4 | 63.336 lei | 133.638 lei | -110.337 lei |
| 2016 | 93.135 lei | -22.710 lei | 3 | 55.514 lei | 61.666 lei | -20.638 lei |
| 2015 | 49.183 lei | 1.872 lei | 3 | 3.485 lei | 6.413 lei | 2.072 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 336.318 lei
- Venituri totale
- 370.059 lei
- Cheltuieli totale
- 977.870 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 607.811 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 615.842 lei
- Active imobilizate
- 368.989 lei
- Active circulante
- 1.077.456 lei
- Stocuri
- 1.043.249 lei
- Creanțe
- 33.196 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.011 lei
- Datorii
- 1.774.413 lei
- Capitaluri
- -269.118 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.111.517 lei
- Venituri totale
- 1.143.907 lei
- Cheltuieli totale
- 1.012.493 lei
- Profit brut
- 131.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.166 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 472.883 lei
- Active circulante
- 1.137.387 lei
- Stocuri
- 988.820 lei
- Creanțe
- 130.208 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.359 lei
- Datorii
- 1.322.396 lei
- Capitaluri
- 346.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.530.582 lei
- Venituri totale
- 1.615.733 lei
- Cheltuieli totale
- 1.500.988 lei
- Profit brut
- 114.745 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 334.286 lei
- Active circulante
- 1.240.053 lei
- Stocuri
- 476.531 lei
- Creanțe
- 583.719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 179.803 lei
- Datorii
- 1.387.631 lei
- Capitaluri
- 245.558 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.310.476 lei
- Venituri totale
- 1.384.591 lei
- Cheltuieli totale
- 1.309.457 lei
- Profit brut
- 75.134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.387 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 384.236 lei
- Active circulante
- 1.049.964 lei
- Stocuri
- 437.874 lei
- Creanțe
- 559.995 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.095 lei
- Datorii
- 1.348.215 lei
- Capitaluri
- 144.835 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 993.522 lei
- Venituri totale
- 1.006.210 lei
- Cheltuieli totale
- 900.969 lei
- Profit brut
- 105.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.179 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 427.063 lei
- Active circulante
- 859.697 lei
- Stocuri
- 657.142 lei
- Creanțe
- 201.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.460 lei
- Datorii
- 1.071.502 lei
- Capitaluri
- 183.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 700.366 lei
- Venituri totale
- 717.211 lei
- Cheltuieli totale
- 619.764 lei
- Profit brut
- 97.447 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 111.709 lei
- Active circulante
- 357.925 lei
- Stocuri
- 289.542 lei
- Creanțe
- 61.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.101 lei
- Datorii
- 454.376 lei
- Capitaluri
- 88.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 652.317 lei
- Venituri totale
- 666.702 lei
- Cheltuieli totale
- 591.686 lei
- Profit brut
- 75.016 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.572 lei
- Active circulante
- 250.707 lei
- Stocuri
- 419 lei
- Creanțe
- 235.570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.718 lei
- Datorii
- 260.261 lei
- Capitaluri
- -2.742 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.695 lei
- Venituri totale
- 339.138 lei
- Cheltuieli totale
- 296.620 lei
- Profit brut
- 42.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.260 lei
- Active circulante
- 135.412 lei
- Stocuri
- 54.343 lei
- Creanțe
- 62.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.446 lei
- Datorii
- 100.545 lei
- Capitaluri
- -71.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.658 lei
- Venituri totale
- 98.115 lei
- Cheltuieli totale
- 186.579 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 88.464 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 89.699 lei
- Active imobilizate
- 503 lei
- Active circulante
- 62.833 lei
- Stocuri
- 49.547 lei
- Creanțe
- 7.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.772 lei
- Datorii
- 133.638 lei
- Capitaluri
- -110.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.135 lei
- Venituri totale
- 102.819 lei
- Cheltuieli totale
- 124.404 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.585 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.710 lei
- Active imobilizate
- 503 lei
- Active circulante
- 55.011 lei
- Stocuri
- 46.547 lei
- Creanțe
- 6.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.464 lei
- Datorii
- 61.666 lei
- Capitaluri
- -20.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.183 lei
- Venituri totale
- 49.576 lei
- Cheltuieli totale
- 46.217 lei
- Profit brut
- 3.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 503 lei
- Active circulante
- 2.982 lei
- Stocuri
- 1.227 lei
- Creanțe
- -5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.755 lei
- Datorii
- 6.413 lei
- Capitaluri
- 2.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului