Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

WOOD COFFINS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gălănești, Comuna Gălănești, înmatriculată la 12 mai 2017.

Identitate

Denumire legală
WOOD COFFINS S.R.L.
CUI
37565160
Nr. înmatriculare
J2017000811330
EUID
ROONRC.J2017000811330
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
12 mai 2017

Sediu social

Adresă
TEILOR, nr. 346, Sat Gălănești, Comuna Gălănești, Suceava
Cod poștal
727280

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 18 iun)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 12.05.2017
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • VENICA MARCO — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
43 mii lei02017: 0 lei2018: 0 lei2019: 13 mii lei2020: 9 mii lei2021: 13 mii lei2022: 20 mii lei2023: 31 mii lei2024: 43 mii lei20172018201920202021202220232024
Rezultat net
13 mii lei0-11 mii lei2017: -545 lei2018: -11 mii lei2019: 1.227 lei2020: 555 lei2021: 4 mii lei2022: 9 mii lei2023: 13 mii lei2024: 12 mii lei20172018201920202021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202443.462 lei12.152 lei69.500 lei40.787 lei28.713 lei
202331.396 lei13.068 lei27.328 lei27.185 lei16.561 lei
202219.782 lei9.178 lei47.658 lei44.165 lei3.493 lei
202112.716 lei3.767 lei32.958 lei43.612 lei-5.685 lei
20209.144 lei555 lei30.400 lei44.821 lei-9.452 lei
201912.668 lei1.227 lei20.001 lei34.977 lei-10.007 lei
20180 lei-10.889 lei9.974 lei26.177 lei-11.234 lei
20170 lei-545 lei110.631 lei13.506 lei-345 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
43.462 lei
Venituri totale
43.462 lei
Cheltuieli totale
29.398 lei
Profit brut
14.064 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.152 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
11.509 lei
Active circulante
57.991 lei
Stocuri
8.107 lei
Creanțe
44.482 lei
Casa și conturi la bănci
5.402 lei
Datorii
40.787 lei
Capitaluri
28.713 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
31.396 lei
Venituri totale
31.553 lei
Cheltuieli totale
16.142 lei
Profit brut
15.411 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
13.068 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
14.729 lei
Active circulante
12.599 lei
Stocuri
1.986 lei
Creanțe
291 lei
Casa și conturi la bănci
10.322 lei
Datorii
27.185 lei
Capitaluri
16.561 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
19.782 lei
Venituri totale
19.792 lei
Cheltuieli totale
10.033 lei
Profit brut
9.759 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.178 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
5.209 lei
Active circulante
42.449 lei
Stocuri
19.452 lei
Creanțe
9.440 lei
Casa și conturi la bănci
13.557 lei
Datorii
44.165 lei
Capitaluri
3.493 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  6. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  7. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  8. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑