WOLF GROUP SEALING SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 mai 2005.
Identitate
- Denumire legală
- WOLF GROUP SEALING SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 17630540
- Nr. înmatriculare
- J2005009553407
- EUID
- ROONRC.J2005009553407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2005
Sediu social
- Adresă
- TURTURELELOR, nr. 11A, et. 5, MODULUL 20-21, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Contact
- Telefon
- 0722 645 125
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.08.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÂRSTOIU SEBASTIAN ILIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 303 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, municipiul București, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 4.776 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.885.777 lei | -25.422 lei | — | 6.260.808 lei | 8.466.310 lei | -2.153.509 lei |
| 2024 | 14.828.943 lei | 123.824 lei | 9 | 6.399.433 lei | 8.583.692 lei | -2.131.352 lei |
| 2023 | 14.128.195 lei | 82.793 lei | 9 | 6.624.565 lei | 8.946.658 lei | -2.254.761 lei |
| 2022 | 15.300.727 lei | 428.583 lei | 9 | 6.403.813 lei | 8.542.505 lei | -2.081.697 lei |
| 2021 | 13.665.401 lei | 212.894 lei | 9 | 5.444.335 lei | 8.004.996 lei | -2.510.280 lei |
| 2020 | 10.585.003 lei | -62.194 lei | — | 3.756.602 lei | 12.221.831 lei | -8.412.339 lei |
| 2019 | 9.897.929 lei | -430.931 lei | — | 3.720.948 lei | 12.135.190 lei | -8.350.145 lei |
| 2018 | 8.642.309 lei | -503.850 lei | 9 | 3.714.634 lei | 11.654.548 lei | -7.919.214 lei |
| 2017 | 8.166.348 lei | -1.007.304 lei | 10 | 4.506.265 lei | 11.938.979 lei | -7.415.364 lei |
| 2016 | 6.921.450 lei | -812.075 lei | 9 | 3.889.024 lei | 10.310.743 lei | -6.408.060 lei |
| 2015 | 6.270.407 lei | -857.122 lei | 7 | 3.434.249 lei | 9.034.586 lei | -5.595.985 lei |
| 2014 | 5.770.172 lei | -714.306 lei | 7 | 4.017.026 lei | 8.760.624 lei | -4.738.863 lei |
| 2013 | 4.549.160 lei | -1.137.989 lei | 6 | 3.094.287 lei | 7.118.844 lei | -4.024.557 lei |
| 2012 | 4.471.029 lei | -1.102.530 lei | 7 | 2.786.280 lei | 5.672.848 lei | -2.886.568 lei |
| 2011 | 3.926.500 lei | -655.606 lei | 7 | 2.689.587 lei | 4.473.625 lei | -1.784.038 lei |
| 2010 | 3.008.014 lei | -428.927 lei | 6 | 2.272.919 lei | 3.401.352 lei | -1.128.433 lei |
| 2009 | 3.078.595 lei | -316.593 lei | 51.423 | 1.687.053 lei | 2.386.559 lei | -699.506 lei |
| 2008 | 3.240.282 lei | -359.508 lei | 5 | 1.921.817 lei | 2.304.730 lei | -382.913 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.885.777 lei
- Venituri totale
- 16.006.155 lei
- Cheltuieli totale
- 16.031.577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.422 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.422 lei
- Active imobilizate
- 363.852 lei
- Active circulante
- 5.896.956 lei
- Stocuri
- 1.965.713 lei
- Creanțe
- 3.594.367 lei
- Casa și conturi la bănci
- 336.876 lei
- Datorii
- 8.466.310 lei
- Capitaluri
- -2.153.509 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.828.943 lei
- Venituri totale
- 14.894.690 lei
- Cheltuieli totale
- 14.761.193 lei
- Profit brut
- 133.497 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 478.805 lei
- Active circulante
- 5.920.628 lei
- Stocuri
- 2.147.531 lei
- Creanțe
- 3.367.518 lei
- Casa și conturi la bănci
- 405.579 lei
- Datorii
- 8.583.692 lei
- Capitaluri
- -2.131.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.128.195 lei
- Venituri totale
- 14.358.573 lei
- Cheltuieli totale
- 14.275.780 lei
- Profit brut
- 82.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.793 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 602.555 lei
- Active circulante
- 6.022.010 lei
- Stocuri
- 2.244.373 lei
- Creanțe
- 3.568.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 209.389 lei
- Datorii
- 8.946.658 lei
- Capitaluri
- -2.254.761 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.