WKN RSVTI ONE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 13 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- WKN RSVTI ONE S.R.L.
- CUI
- 49111362
- Nr. înmatriculare
- J2023003779131
- EUID
- ROONRC.J2023003779131
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, nr. 95, bl. AV1, sc. B, et. 2, ap. 18, CAMERA 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900075
Contact
- Telefon
- 0722 548 466
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 24 martie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RUSU ANDREAS-THEODOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 164 din 189 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Constanța, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 17.479 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 108%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 110.921 lei | 28.892 lei | 1 | 70.779 lei | 54.139 lei | 16.640 lei |
| 2024 | 53.321 lei | -9.287 lei | 1 | 34.876 lei | 47.128 lei | -12.252 lei |
| 2023 | — | -3.165 lei | 1 | 10.496 lei | 13.461 lei | -2.965 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.921 lei
- Venituri totale
- 110.921 lei
- Cheltuieli totale
- 80.941 lei
- Profit brut
- 29.980 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.000 lei
- Active circulante
- 67.779 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.430 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.349 lei
- Datorii
- 54.139 lei
- Capitaluri
- 16.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.321 lei
- Venituri totale
- 53.321 lei
- Cheltuieli totale
- 62.074 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.753 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.287 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.876 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.540 lei
- Datorii
- 47.128 lei
- Capitaluri
- -12.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.165 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.165 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.165 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.496 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.496 lei
- Datorii
- 13.461 lei
- Capitaluri
- -2.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.2)
- 2822 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat (CAEN Rev.2)
- 2824 · Fabricarea mașinilor-unelte portabile acționate electric (CAEN Rev.2)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2841 · Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului (CAEN Rev.2)
- 2920 · Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci (CAEN Rev.2)
- 2931 · Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului