WIRE DENTALMED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 30 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- WIRE DENTALMED S.R.L.
- CUI
- 42180543
- Nr. înmatriculare
- J40/1155/2020
- EUID
- ROONRC.J40/1155/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- COLENTINA, nr. 16, bl. B1, et. 3, ap. 27, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BADEA ALINA TEODORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.013 din 2.348 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, municipiul București, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 57.029 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328.489 lei | 99.448 lei | 1 | 256.809 lei | 158.432 lei | 99.688 lei |
| 2024 | 388.144 lei | 206.534 lei | 1 | 418.453 lei | 212.340 lei | 206.774 lei |
| 2023 | 258.874 lei | 122.792 lei | 1 | 172.999 lei | 50.171 lei | 122.992 lei |
| 2022 | 49.984 lei | 20.383 lei | — | 37.355 lei | 21.241 lei | 16.145 lei |
| 2021 | 14.655 lei | 5.438 lei | — | 14.811 lei | 19.080 lei | -4.238 lei |
| 2020 | — | -9.876 lei | — | 294 lei | 10.000 lei | -9.676 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 328.489 lei
- Venituri totale
- 328.521 lei
- Cheltuieli totale
- 219.711 lei
- Profit brut
- 108.810 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 129.632 lei
- Active circulante
- 127.177 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 96.458 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.719 lei
- Datorii
- 158.432 lei
- Capitaluri
- 99.688 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 388.144 lei
- Venituri totale
- 388.163 lei
- Cheltuieli totale
- 170.566 lei
- Profit brut
- 217.597 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 206.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.312 lei
- Active circulante
- 415.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 148.581 lei
- Casa și conturi la bănci
- 266.560 lei
- Datorii
- 212.340 lei
- Capitaluri
- 206.774 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.874 lei
- Venituri totale
- 258.874 lei
- Cheltuieli totale
- 115.289 lei
- Profit brut
- 143.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.611 lei
- Active circulante
- 168.388 lei
- Stocuri
- 2.750 lei
- Creanțe
- 83.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.313 lei
- Datorii
- 50.171 lei
- Capitaluri
- 122.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.984 lei
- Venituri totale
- 49.984 lei
- Cheltuieli totale
- 28.131 lei
- Profit brut
- 21.853 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.385 lei
- Active circulante
- 33.970 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.970 lei
- Datorii
- 21.241 lei
- Capitaluri
- 16.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.655 lei
- Venituri totale
- 14.655 lei
- Cheltuieli totale
- 8.777 lei
- Profit brut
- 5.878 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.438 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.151 lei
- Active circulante
- 9.660 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.460 lei
- Datorii
- 19.080 lei
- Capitaluri
- -4.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.876 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.876 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.876 lei
- Active imobilizate
- 11 lei
- Active circulante
- 283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 283 lei
- Datorii
- 10.000 lei
- Capitaluri
- -9.676 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului