WINE PIS SAVOR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Niculițel, Comuna Niculițel, înmatriculată la 31 martie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- WINE PIS SAVOR SRL
- CUI
- 28282874
- Nr. înmatriculare
- J2011000142364
- EUID
- ROONRC.J2011000142364
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 martie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. TEILOR, nr. 12, camera nr.1, Sat Niculițel, Comuna Niculițel, Tulcea
- Localitate
- Sat Niculițel, Comuna Niculițel, Tulcea
- Cod poștal
- 827165
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 25 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.03.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IGNAT PAULA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0121, județul Tulcea. Locul 1.947 din 5.346 în tot județul, și locul 2.109 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387.183 lei | 42.590 lei | 1 | 1.704.689 lei | 901.013 lei | 659.604 lei |
| 2024 | 318.442 lei | 41.367 lei | 1 | 1.590.401 lei | 829.315 lei | 617.014 lei |
| 2023 | 308.188 lei | 165.088 lei | 1 | 916.804 lei | 98.269 lei | 558.591 lei |
| 2022 | 285.062 lei | 59.942 lei | 1 | 868.437 lei | 99.661 lei | 505.531 lei |
| 2021 | 231.283 lei | 103.954 lei | 1 | 818.824 lei | 39.849 lei | 477.168 lei |
| 2020 | 160.626 lei | 58.797 lei | 1 | 888.618 lei | 174.464 lei | 373.214 lei |
| 2019 | 132.952 lei | 36.294 lei | 2 | 888.819 lei | 186.084 lei | 314.417 lei |
| 2018 | 183.838 lei | 14.021 lei | 2 | 903.583 lei | 265.077 lei | 277.702 lei |
| 2017 | 194.471 lei | 14.863 lei | 2 | 767.827 lei | 205.205 lei | 263.681 lei |
| 2016 | 207.324 lei | 36.954 lei | 3 | 731.626 lei | 145.839 lei | 248.818 lei |
| 2015 | 133.089 lei | 44.410 lei | 3 | 730.632 lei | 99.783 lei | 255.864 lei |
| 2014 | 84.701 lei | 66.996 lei | 3 | 712.571 lei | 88.114 lei | 211.455 lei |
| 2013 | 140.098 lei | 95.970 lei | 2 | 613.263 lei | 4.850 lei | 189.459 lei |
| 2012 | 106.255 lei | 28.827 lei | 2 | 541.582 lei | 165.606 lei | 93.489 lei |
| 2011 | 123.988 lei | 64.462 lei | 1 | 76.256 lei | 11.594 lei | 64.662 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.183 lei
- Venituri totale
- 1.312.487 lei
- Cheltuieli totale
- 1.261.834 lei
- Profit brut
- 50.653 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.590 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.432.189 lei
- Active circulante
- 272.500 lei
- Stocuri
- 28.404 lei
- Creanțe
- 220.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.261 lei
- Datorii
- 901.013 lei
- Capitaluri
- 659.604 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 318.442 lei
- Venituri totale
- 450.321 lei
- Cheltuieli totale
- 405.194 lei
- Profit brut
- 45.127 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.194.913 lei
- Active circulante
- 395.488 lei
- Stocuri
- 100.066 lei
- Creanțe
- 257.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.287 lei
- Datorii
- 829.315 lei
- Capitaluri
- 617.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 308.188 lei
- Venituri totale
- 436.116 lei
- Cheltuieli totale
- 268.230 lei
- Profit brut
- 167.886 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 165.088 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 444.084 lei
- Active circulante
- 472.720 lei
- Stocuri
- 239.986 lei
- Creanțe
- 90.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 142.224 lei
- Datorii
- 98.269 lei
- Capitaluri
- 558.591 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.062 lei
- Venituri totale
- 357.516 lei
- Cheltuieli totale
- 295.672 lei
- Profit brut
- 61.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.942 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 503.424 lei
- Active circulante
- 365.013 lei
- Stocuri
- 163.124 lei
- Creanțe
- 35.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166.087 lei
- Datorii
- 99.661 lei
- Capitaluri
- 505.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.283 lei
- Venituri totale
- 377.243 lei
- Cheltuieli totale
- 271.831 lei
- Profit brut
- 105.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 539.631 lei
- Active circulante
- 279.193 lei
- Stocuri
- 233.878 lei
- Creanțe
- 2.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.310 lei
- Datorii
- 39.849 lei
- Capitaluri
- 477.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.626 lei
- Venituri totale
- 304.077 lei
- Cheltuieli totale
- 244.022 lei
- Profit brut
- 60.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 610.125 lei
- Active circulante
- 278.493 lei
- Stocuri
- 173.134 lei
- Creanțe
- 1.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.952 lei
- Datorii
- 174.464 lei
- Capitaluri
- 373.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 620 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.952 lei
- Venituri totale
- 289.188 lei
- Cheltuieli totale
- 251.777 lei
- Profit brut
- 37.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 690.429 lei
- Active circulante
- 198.390 lei
- Stocuri
- 166.740 lei
- Creanțe
- 900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.750 lei
- Datorii
- 186.084 lei
- Capitaluri
- 314.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 620 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.838 lei
- Venituri totale
- 498.378 lei
- Cheltuieli totale
- 482.663 lei
- Profit brut
- 15.715 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 726.424 lei
- Active circulante
- 177.159 lei
- Stocuri
- 157.989 lei
- Creanțe
- 15.202 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.968 lei
- Datorii
- 265.077 lei
- Capitaluri
- 277.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 194.471 lei
- Venituri totale
- 354.429 lei
- Cheltuieli totale
- 337.665 lei
- Profit brut
- 16.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.863 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 548.792 lei
- Active circulante
- 219.035 lei
- Stocuri
- 196.884 lei
- Creanțe
- 15.708 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.443 lei
- Datorii
- 205.205 lei
- Capitaluri
- 263.681 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.324 lei
- Venituri totale
- 354.166 lei
- Cheltuieli totale
- 315.408 lei
- Profit brut
- 38.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 501.533 lei
- Active circulante
- 230.093 lei
- Stocuri
- 194.955 lei
- Creanțe
- 8.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.034 lei
- Datorii
- 145.839 lei
- Capitaluri
- 248.818 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.089 lei
- Venituri totale
- 323.331 lei
- Cheltuieli totale
- 275.302 lei
- Profit brut
- 48.029 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 571.518 lei
- Active circulante
- 159.114 lei
- Stocuri
- 150.853 lei
- Creanțe
- 8.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48 lei
- Datorii
- 99.783 lei
- Capitaluri
- 255.864 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 84.701 lei
- Venituri totale
- 226.753 lei
- Cheltuieli totale
- 157.811 lei
- Profit brut
- 68.942 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 634.751 lei
- Active circulante
- 77.820 lei
- Stocuri
- 54.591 lei
- Creanțe
- 12.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.354 lei
- Datorii
- 88.114 lei
- Capitaluri
- 211.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 140.098 lei
- Venituri totale
- 208.753 lei
- Cheltuieli totale
- 109.296 lei
- Profit brut
- 99.457 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.970 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 532.984 lei
- Active circulante
- 80.279 lei
- Stocuri
- 4.800 lei
- Creanțe
- 32.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.060 lei
- Datorii
- 4.850 lei
- Capitaluri
- 189.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 106.255 lei
- Venituri totale
- 235.273 lei
- Cheltuieli totale
- 203.218 lei
- Profit brut
- 32.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.827 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 457.928 lei
- Active circulante
- 83.654 lei
- Stocuri
- 5.030 lei
- Creanțe
- 26.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.233 lei
- Datorii
- 165.606 lei
- Capitaluri
- 93.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 123.988 lei
- Venituri totale
- 124.003 lei
- Cheltuieli totale
- 56.130 lei
- Profit brut
- 67.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.864 lei
- Active circulante
- 73.392 lei
- Stocuri
- 3.224 lei
- Creanțe
- 3.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.368 lei
- Datorii
- 11.594 lei
- Capitaluri
- 64.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0121 · Cultivarea strugurilor (CAEN Rev.2)
- 1102 · Fabricarea vinurilor din struguri (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (3)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului