WILLOW INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, înmatriculată la 15 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- WILLOW INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 30933419
- Nr. înmatriculare
- J23/938/2021
- EUID
- ROONRC.J23/938/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- MARTHA BIBESCU, nr. 127A, Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Localitate
- Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 16 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MOLDOVEANU RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 413 din 923 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Ilfov, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 23.180 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.650 lei | -12.242 lei | — | 413.695 lei | 164.664 lei | 249.031 lei |
| 2024 | 287.250 lei | 133.476 lei | — | 565.315 lei | 259.042 lei | 306.273 lei |
| 2023 | 493.900 lei | 119.753 lei | — | 393.790 lei | 213.493 lei | 180.297 lei |
| 2022 | 241.100 lei | 224.601 lei | — | 245.028 lei | 20.222 lei | 224.865 lei |
| 2021 | 160.168 lei | 153.331 lei | — | 154.788 lei | 1.325 lei | 153.482 lei |
| 2020 | — | -1.547 lei | — | 5.943 lei | 5.792 lei | 151 lei |
| 2019 | 7.000 lei | 1.434 lei | — | 6.419 lei | 4.721 lei | 1.698 lei |
| 2018 | 32.600 lei | 30.653 lei | — | 54.752 lei | 2.245 lei | 52.507 lei |
| 2017 | 7.310 lei | 5.698 lei | — | 41.607 lei | 14.055 lei | 27.552 lei |
| 2016 | 16.200 lei | 12.495 lei | — | 35.856 lei | 1.507 lei | 34.349 lei |
| 2015 | 7.530 lei | 6.845 lei | — | 22.069 lei | 226 lei | 21.843 lei |
| 2014 | 11.395 lei | 6.906 lei | — | 18.237 lei | 3.239 lei | 14.998 lei |
| 2013 | 55.884 lei | -13.279 lei | 1 | 10.011 lei | 1.939 lei | 8.092 lei |
| 2012 | 28.300 lei | 21.161 lei | 1 | 23.549 lei | 2.178 lei | 21.371 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.650 lei
- Venituri totale
- 200.660 lei
- Cheltuieli totale
- 212.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.242 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 413.695 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 401.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.211 lei
- Datorii
- 164.664 lei
- Capitaluri
- 249.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.250 lei
- Venituri totale
- 287.250 lei
- Cheltuieli totale
- 132.065 lei
- Profit brut
- 155.185 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 565.315 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 489.865 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.450 lei
- Datorii
- 259.042 lei
- Capitaluri
- 306.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 493.900 lei
- Venituri totale
- 493.900 lei
- Cheltuieli totale
- 353.251 lei
- Profit brut
- 140.649 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 393.790 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 340.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.985 lei
- Datorii
- 213.493 lei
- Capitaluri
- 180.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.100 lei
- Venituri totale
- 241.100 lei
- Cheltuieli totale
- 9.410 lei
- Profit brut
- 231.690 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 224.601 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 245.028 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 198.444 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.584 lei
- Datorii
- 20.222 lei
- Capitaluri
- 224.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.168 lei
- Venituri totale
- 160.198 lei
- Cheltuieli totale
- 2.157 lei
- Profit brut
- 158.041 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 154.788 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.387 lei
- Datorii
- 1.325 lei
- Capitaluri
- 153.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.547 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.547 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.547 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.642 lei
- Datorii
- 5.792 lei
- Capitaluri
- 151 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.000 lei
- Venituri totale
- 7.000 lei
- Cheltuieli totale
- 5.356 lei
- Profit brut
- 1.644 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.434 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.419 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.118 lei
- Datorii
- 4.721 lei
- Capitaluri
- 1.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.600 lei
- Venituri totale
- 32.600 lei
- Cheltuieli totale
- 969 lei
- Profit brut
- 31.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.653 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.752 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.192 lei
- Datorii
- 2.245 lei
- Capitaluri
- 52.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.310 lei
- Venituri totale
- 7.310 lei
- Cheltuieli totale
- 1.393 lei
- Profit brut
- 5.917 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.607 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.377 lei
- Datorii
- 14.055 lei
- Capitaluri
- 27.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.200 lei
- Venituri totale
- 16.200 lei
- Cheltuieli totale
- 3.426 lei
- Profit brut
- 12.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.856 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.728 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.128 lei
- Datorii
- 1.507 lei
- Capitaluri
- 34.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.530 lei
- Venituri totale
- 7.530 lei
- Cheltuieli totale
- 459 lei
- Profit brut
- 7.071 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.845 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.069 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.674 lei
- Datorii
- 226 lei
- Capitaluri
- 21.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.395 lei
- Venituri totale
- 11.395 lei
- Cheltuieli totale
- 4.148 lei
- Profit brut
- 7.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.906 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.237 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.842 lei
- Datorii
- 3.239 lei
- Capitaluri
- 14.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 55.884 lei
- Venituri totale
- 55.889 lei
- Cheltuieli totale
- 67.491 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.602 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.279 lei
- Active imobilizate
- 142 lei
- Active circulante
- 9.869 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.869 lei
- Datorii
- 1.939 lei
- Capitaluri
- 8.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.300 lei
- Venituri totale
- 28.302 lei
- Cheltuieli totale
- 6.292 lei
- Profit brut
- 22.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.359 lei
- Active circulante
- 22.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.190 lei
- Datorii
- 2.178 lei
- Capitaluri
- 21.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (3)
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012