WILD ROSE HOUSE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 9 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- WILD ROSE HOUSE S.R.L.
- CUI
- 43699817
- Nr. înmatriculare
- J24/236/2021
- EUID
- ROONRC.J24/236/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- FÎNTÎNA, nr. 13, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZĂGREAN ROZA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 138 din 210 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Maramureș, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 10.753 din 13.678 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.851 lei | -14.608 lei | — | 49.440 lei | 99.781 lei | -50.341 lei |
| 2024 | 45.474 lei | 8.400 lei | — | 27.821 lei | 63.554 lei | -35.733 lei |
| 2023 | 30.269 lei | -20.559 lei | 1 | 32.860 lei | 76.993 lei | -44.133 lei |
| 2022 | — | -23.774 lei | 1 | 5.926 lei | 29.500 lei | -23.574 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.851 lei
- Venituri totale
- 48.855 lei
- Cheltuieli totale
- 63.463 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.608 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.608 lei
- Active imobilizate
- 38.789 lei
- Active circulante
- 10.651 lei
- Stocuri
- 4.154 lei
- Creanțe
- 596 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.901 lei
- Datorii
- 99.781 lei
- Capitaluri
- -50.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.474 lei
- Venituri totale
- 45.474 lei
- Cheltuieli totale
- 35.391 lei
- Profit brut
- 10.083 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.400 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.402 lei
- Active circulante
- 11.419 lei
- Stocuri
- 3.436 lei
- Creanțe
- 5.993 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.990 lei
- Datorii
- 63.554 lei
- Capitaluri
- -35.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.269 lei
- Venituri totale
- 30.269 lei
- Cheltuieli totale
- 50.525 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.256 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.559 lei
- Active imobilizate
- 20.025 lei
- Active circulante
- 12.835 lei
- Stocuri
- 3.086 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.749 lei
- Datorii
- 76.993 lei
- Capitaluri
- -44.133 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 23.774 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.774 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.774 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.926 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.176 lei
- Datorii
- 29.500 lei
- Capitaluri
- -23.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului