WEDJAT IMPEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 22 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- WEDJAT IMPEX S.R.L.
- CUI
- 40476888
- Nr. înmatriculare
- J2019000146029
- EUID
- ROONRC.J2019000146029
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- SATURN, nr. 12, bl. A14, sc. C, et. 2, ap. 12, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310363
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HEREDEA BOGDAN-DARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 157 din 205 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Arad, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 12.613 din 14.419 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.878 lei | -3.785 lei | — | 146.563 lei | 51.282 lei | 95.281 lei |
| 2024 | — | -5.326 lei | — | 101.569 lei | 2.503 lei | 99.066 lei |
| 2023 | 38.144 lei | -4.573 lei | — | 105.636 lei | 1.244 lei | 104.392 lei |
| 2022 | 149.977 lei | 48.335 lei | 1 | 127.030 lei | 245 lei | 126.785 lei |
| 2021 | 267.025 lei | 109.518 lei | 1 | 162.501 lei | 5.300 lei | 157.201 lei |
| 2020 | 130.767 lei | 86.132 lei | — | 77.091 lei | 3.159 lei | 73.932 lei |
| 2019 | 9.206 lei | -12.400 lei | — | 16.503 lei | 28.703 lei | -12.200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.878 lei
- Venituri totale
- 21.878 lei
- Cheltuieli totale
- 25.663 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.785 lei
- Active imobilizate
- 4.288 lei
- Active circulante
- 142.275 lei
- Stocuri
- 131.236 lei
- Creanțe
- 1.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.854 lei
- Datorii
- 51.282 lei
- Capitaluri
- 95.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.326 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.326 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.326 lei
- Active imobilizate
- 7.868 lei
- Active circulante
- 93.701 lei
- Stocuri
- 92.438 lei
- Creanțe
- 42 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.221 lei
- Datorii
- 2.503 lei
- Capitaluri
- 99.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.144 lei
- Venituri totale
- 38.144 lei
- Cheltuieli totale
- 42.717 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.573 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.573 lei
- Active imobilizate
- 11.448 lei
- Active circulante
- 94.188 lei
- Stocuri
- 92.439 lei
- Creanțe
- 42 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.707 lei
- Datorii
- 1.244 lei
- Capitaluri
- 104.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.977 lei
- Venituri totale
- 150.589 lei
- Cheltuieli totale
- 99.079 lei
- Profit brut
- 51.510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.335 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 127.030 lei
- Stocuri
- 125.386 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.644 lei
- Datorii
- 245 lei
- Capitaluri
- 126.785 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.025 lei
- Venituri totale
- 268.056 lei
- Cheltuieli totale
- 156.180 lei
- Profit brut
- 111.876 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.518 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 162.501 lei
- Stocuri
- 108.624 lei
- Creanțe
- 8.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.832 lei
- Datorii
- 5.300 lei
- Capitaluri
- 157.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.767 lei
- Venituri totale
- 130.828 lei
- Cheltuieli totale
- 40.934 lei
- Profit brut
- 89.894 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.091 lei
- Stocuri
- 21.984 lei
- Creanțe
- 12.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.622 lei
- Datorii
- 3.159 lei
- Capitaluri
- 73.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.206 lei
- Venituri totale
- 9.206 lei
- Cheltuieli totale
- 21.330 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.124 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.400 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.503 lei
- Stocuri
- 10.981 lei
- Creanțe
- 1.190 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.332 lei
- Datorii
- 28.703 lei
- Capitaluri
- -12.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului